Chwilę po walce kobiet, czyli starciu Anity Bekus z Marią Silvą, przyszła pora na małą przerwę. Po kilku wywiadach w studiu oraz prezentacji wszystkich zawodników dzisiejszej gali KSW 88, do oktagonu wszedł Ramzan Jembiev i Fabian Łuczak. Co ciekawe, kurs na wygraną Polaka wynosił aż 6.50.

Jembiev wygrywa z Fabianem Łuczakiem przez poddanie

Ramzan od razu zajął środek klatki i wywierał presję na przeciwniku. Fabian jedynie czekał na kontrę, przez co pierwsza minuta nie była zbyt ciekawa. Jembiev postanowił wyjść z inicjatywą i świetnie trafił wysokim kopnięciem. Polak próbował ratować się wejściem w nogi, jednak przeciwnik wybronił się, a Łuczak wylądował jednak na dole. Ramzan zaszedł za plecy Fabiana i natychmiastowo wpiął duszenie. Po chwili jego rywal był zmuszony odklepać!

Niedziwne, że to Francuz był faworytem! Ramzan Jembiev pokonał Fabiana Łuczaka przez poddanie, runda I - 3:00. Jednak mimo wszystko warto podkreślić, że nie wiadomo od jakiego czasu Łuczak był w okresie przygotowawczym. Ich walka została ogłoszona dopiero wczoraj.