Już dzisiejszego wieczoru odbywa się piąta gala organizowana przez federację Clout MMA. Czeka nas 13 walk, które zdecydowanie zachęcają do oglądania transmisji z wydarzenia. Jedną z nich jest walka kobiet. O której godzinie walka Jaroniewska vs Schreiber?

Jaroniewska vs Schreiber - data

Jedyne starcie kobiet podczas gali Clout MMA 5 należy do Wiktorii Jaroniewskiej i Marianny Schreiber. Ten kobiecy pojedynek będziemy mogli oglądać już w sobotę 8 czerwca 2024 roku. Nim wydarzenie się rozpocznie, o 20:00 zacznie się studio, poprzedzające rozwiązanie karty pojedynków.

Jeśli planujecie obstawiać tę walkę lub inne starcia podczas tej gali, rozważcie skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna. Przy jego użyciu możecie liczyć na promocje, takie jak darmowe 20 PLN na start!

O której godzinie jest walka Jaroniewska vs Schreiber?

Walka kobiet znajduje się w karcie pojedynków tego wydarzenia, jako szóste starcie, czyli niemal w jej połowie. Oznacza to, że najprawdopodobniej zobaczymy je około godziny 22:20. Oczywiście wiele zależy tutaj od przebiegu poprzednich starć podczas tego wieczoru. Dlatego też tak ważne jest, abyście obserwowali relację i wyniki na żywo Clout MMA 5. W ten sposób z pewnością poznacie przebieg każdego starcia.

Wszystkie walki Clout MMA 5