Jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników w Polsce jest zdecydowanie Jakub Moder. Wychowanek Lecha nie jest jednak rozpieszczany przez los, ponieważ regularnie dotykają go kontuzje. Po kilkunastu miesiącach przerwy, jest ogromna nadzieja, że pomocnik powróci już dziś do regularnej gry. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik znalazł się w kadrze na mecz Brighton do lat 21.

Czy Jakub Moder wyleczył kontuzję?

Nie da się ukryć, że na powrót Polaka czeka wielu kibiców - zarówno Brighton, jak i Reprezentacji Polski. 24-latek szybko się rozwija i bardzo pozytywnie wpływa na grę swojego zespołu. Klub Polaka nie chce się jednak śpieszyć, a sam zawodnik ma do rytmu meczowego wracać na nieco niższych obrotach. Z tego względu, po wyleczeniu kontuzji, były zawodnik Lecha Poznań rozpocznie powrót do gry w rezerwach.

Dzisiejszy dzień pod względem piłkarskim zapowiada się bardzo dobrze. Warto poznać chociażby Manchester United - Manchester City typy na mecz, aby lepiej ocenić szansę tego hitowego spotkania. Powrót Jakuba Modera sprawia, że równie bardzo wyczekiwany będzie mecz drużyn młodzieżowych. Kibice chętnie sprawdzą, jak poradzi sobie nasz reprezentant.