Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, który oferuje ciekawe bonusy na start. W związku z tym wielu graczy chce zacząć grę właśnie tam. Jak wygląda obrót bonusu Fortuna? Ile razy trzeba obrócić bonus u Fortuny, by wypłacić gotówkę? Jak wypłacić pieniądze z bonusu Fortuna? Jak obrócić bonus w Fortunie?

Bonusy to nieodłączna część oferty bukmacherskiej. Najczęściej to dzięki nim udaje się przyciągnąć gracza i utrzymać go na dłużej. Wartościowe promocje zdecydowanie zachęcają do dalszej gry. Jak to wygląda w tym przypadku? Jak wygląda obrót bonusu Fortuna?

Czy jest obrót bonusami?TAK
Ilokrotnyjednokrotny
Kurs całkowityniewymagany

 
[blok_bonus]
 

Jak sprawdzić obrót bonusem?

Wielu graczy rozpisuje sobie w notatniku lub innym programie ile obrotu pozostało im do wypłacenia bonusu powitalnego. W Fortunie nie trzeba tego robić, ponieważ sprawdzenie obrotu bonusu Fortuna trwa zaledwie kilka sekund. Wystarczy zalogować się na konto gracza, a następnie przejść do zakładki „Moje konto” i „Bonusy”, Tam widnieje informacja o wszystkich aktywnych bonusach, wykonanych obrotach oraz ile zostało obrotu do otrzymania bonusu Fortuna.

Legalny obrót bonusu Fortuna

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to polska firma bukmacherska, która wchodzi w skład Fortuna Entertainment Group NV. Sp. z o.o. Na terenie Polski działa już od 1997 roku, a od 2012 może również funkcjonować online. W Fortunie można obstawiać wszelakie wydarzenia nie tylko sportowe, ale również polityczne oraz ze świata. W grę wchodzą również, tzw. Wirtualne Sporty. Można to robić tradycyjną metodą, czyli w punkcie przyjmowania zakładów oraz również przez stronę internetową i aplikację mobilną. Można więc cieszyć się grą praktycznie z każdego miejsca! Nic nie stoi na przeszkodzie, by grać i wygrywać.

Fortuna jest legalnym bukmacherem. Co to oznacza? W ten sposób Fortuna spełnia potrzebne warunki do posiadania licencji, czyli odprowadza podatek od wygranej. Tym samym kurs naszego kuponu należy pomnożyć przez 0,88. Wtedy otrzymamy naszą potencjalną wygraną. Dzięki temu mamy pewność, że nasza gra jest zgodna z prawem.

Bukmacher Fortuna umożliwia wykonywanie przelewów na konto w różny sposób. Można zrobić to poprzez:

  • karty kredytowe lub płatnicze,
  • system PayU,
  • Tpay,
  • przelew bankowy,
  • depozyt w punkcie stacjonarnym.

Wszystko zależy więc od was. Każdy znajdzie sposób wygodny dla siebie.

Sprawdź też: Fortuna podatek od wygranej

Fortuna obrót bonusem od 2. depozytu

obrót bonusem fortuna

W Fortuna obrót bonusem jest nieco inny niż u innych przedstawicieli polskiej bukmacherskiej sceny. Jakie są to propozycje? Fortuna serwuje nam m.in. bonus od drugiego depozytu 50% do 200 złotych. Wszystko zależy więc od tego, ile przelejemy na konto przy drugiej wpłacie. Na początek należy zarejestrować konto i dokonać swojego 1. depozytu. Następnie w ciągu 2 dni trzeba zaakceptować bonus w sekcji „Bonusy” znajdującej się po zalogowaniu na konto gracza przez stronę internetową lub aplikację mobilną Fortuny. W ciągu 3 dni od przyznania bonusu, co następuje po pierwszym zasileniu środków, należy po raz drugi wpłacić wybraną przez siebie sumę (ona będzie miała znaczenia przy przyznaniu bonusu). Bonus 50% od 2. wpłaty zostanie przyznany w punktach FKP, jak ma to miejsce w przypadku bonusu bez depozytu omawianego w dalszej części tekstu. W ciągu roku należy wykonać jednokrotny obrót bonusu Fortuna. Jak obrócić bonus w Fortunie? Jeśli wpłaciliście na konto 50 złotych, to wartość waszych kuponów musi wynieść 25 złotych. Analogicznie — jeśli wpłaciliście 100 złotych, to musicie zagrać za co najmniej 50 złotych. Do tego warto pamiętać, że zaliczają się wszystkie kupony bez konkretnego kursu i liczby zdarzeń! Jeśli uda się wam spełnić wszystkie warunki, to na waszym koncie wyląduje bonus. Jedynym wymogiem obrotu bonusu Fortuna jest zakaz korzystania z oferty na sporty wirtualne, gry karciane oraz funkcji cashout.

Widzimy więc, że w Fortunie wymagany jest obrót pieniędzy na koncie depozytowym. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Fortuna? Bonusową kwotę otrzyma się właśnie po obróceniu sumy na koncie depozytowym. To jedna z czterech propozycji.

Bonus w Fortunie obrót zakładem bez ryzyka

Kolejną szansą od bukmachera na dobry start jest, tzw. „zakład bez ryzyka”. Zasady są proste. Jeśli zawarty kupon wejdzie, to pieniądze trafiają bezpośrednio na konto depozytowe. W razie porażki bukmacher zwróci całą stawkę bez uwzględniania 12% podatku!. Maksymalny zwrot może wynieść 600 złotych. Warto też pamiętać, że jeśli kupon nam nie wejdzie, a pieniądze wrócą na konto depozytowe, to nie będzie można ich od razu wypłacić. Ile razy trzeba obrócić bonus u Fortuny, by wypłacić gotówkę? Wymagany jest jednokrotny obrót środków. Trzeba też pamiętać, że promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie!

Jak obrócić bonus w Fortunie?

Przedostatnią promocją Fortuny jest 20 złotych na grę, które użytkownik otrzymuje za samą rejestrację. Ta kwota trafia do gracza w formie punktów FKP, czyli Fortuna Klub Plus. Na starcie otrzymujemy 2800 punktów FKP, które są równowartością właśnie 20 złotych. Jak wypłacić pieniądze z bonusu Fortuna?

Zebrane punkty w trakcie gry można wymieniać na darmowe zakłady oraz różne bonusy. Za każde postawione dwa złote do naszego dorobku trafia 1 punkt FKP. Maksymalnie w ciągu dnia gracz może uzbierać 300 punktów. Jak informuje Fortuna, punkty nie tracą ważności na koniec roku i nie są odejmowane z konta.

Bonus zostaje zapisany na koncie w terminie trzech dni od momentu zakończenia rejestracji konta. Każdy gracz może skorzystać z tej promocji tylko raz. Bonusu oczywiście nie można od razu wypłacić. Trzeba zagrać za całą stawkę. Obrót bonusu w Fortuna wygląda więc tak, że po zagraniu za bonusowe 20 złotych można je wypłacić, jeśli kupon zostanie rozliczony pozytywnie. Bonus można wykorzystać do końca roku kalendarzowego. Jeśli się tego nie zrobi, to prawo do jego wykorzystania wygaśnie.

Jak obrócić bonus freebet Fortuna?

Ostatnim bonusem dla nowych graczy jest freebet w wysokości 10 PLN. Można go zgarnąć wyłącznie po rejestracji konta z kodem promocyjnym TYPERVIP. Po założeniu konta należy wpłacić swój 1. depozyt i zaakceptować bonus. Freebet ma formę punktów FKP, więc w momencie, gdy będziesz chciał go wykorzystać, musisz zaznaczyć opcję płatności punktami. Jak obrócić ten bonus Fortuna? Zagraj dowolny zakład lub rozłóż kwotę na kilka kuponów. Fortuna nie wymaga minimalnego kursu ani określonej liczby zdarzeń. Bonus można wykorzystać na dowolny zakład z oferty sportowej, a wygrane natychmiast wypłacić.

Jak sprawdzić obrót bonus w Fortunie?

sprawdzenie obrotu bonusu fortuna

Na to pytanie gracze szukają odpowiedzi. Jak sprawdzić obrót bonusu Fortuna? Ten bukmacher, jak już pisaliśmy, oferuje nieco inne zasady. Jak czytamy na oficjalnej stronie, „w odróżnieniu od niektórych firm bukmacherskich, Fortuna nie przydziela bonusu w formie doładowania konta bonusowego, a wypłaca bonus bezpośrednio na konto po spełnieniu warunków bonusu”. Jeżeli dokonałeś przelewu na kwotę 700 zł, to dopiero po tym jak wykonasz wymagany obrót, przelejemy kwotę bonusu na Twoje konto”. To właśnie proponuje Fortuna — jak sprawdzić obrót bonusem? Trzeba pilnie śledzić własne kupony w odpowiedniej zakładce „Moje konto”. Tam znajdują się informacje na temat tego, ile jeszcze musimy rozegrać, by spełniać wymogi przyznania każdego bonusu lub też ile pozostało nam czasu do wykonania pierwszej wpłaty. Wszystko powinno być dobrze zobrazowane.

W przypadku bonusów warto również pamiętać, że bukmacher w dowolnym momencie może zmienić warunki trwania promocji lub też nie wypłacić danego bonusu, jeśli ma swoje podejrzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w regulaminie bukmachera Fortuna. Możecie również spytać konsultantów na czacie.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu w Fortunie? Aby wypłacić pieniądze z bonusów na start, należy dokonać 1-krotnego obrotu bez wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń. Zasada ta tyczy się wszystkich promocji: zakład bez ryzyka, bonus od 2. depozytu, bonus bez depozytu oraz freebet. Jak sprawdzić obrót bonusu w Fortunie? Aby sprawdzić obrót bonusu, należy śledzić swoje kupony w odpowiedniej zakładce „Moje konto”.