Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, który oferuje ciekawe bonusy na start. Bonusy to nieodłączna część oferty bukmacherskiej. Najczęściej to dzięki nim udaje się przyciągnąć gracza i utrzymać go na dłużej. W związku z tym wielu graczy chce zacząć grę właśnie w Fortunie. Jak wygląda obrót bonusu Fortuna? Ile razy trzeba obrócić bonus u Fortuny, by wypłacić gotówkę? Czas to sprawdzić!

Legalny obrót bonusu Fortuna

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to polska firma bukmacherska, która wchodzi w skład Fortuna Entertainment Group NV. Sp. z o.o. Na terenie Polski działa już od 1997 roku, a od 2012 może również funkcjonować online. W Fortunie można obstawiać wszelakie wydarzenia nie tylko sportowe, ale również polityczne oraz ze świata.

W grę wchodzą również, tzw. Wirtualne Sporty. Można to robić tradycyjną metodą, czyli w punkcie przyjmowania zakładów oraz również przez stronę internetową i aplikację mobilną. Można więc cieszyć się grą praktycznie z każdego miejsca! Nic nie stoi na przeszkodzie, by grać i wygrywać.

Fortuna jest legalnym bukmacherem. Co to oznacza? W ten sposób Fortuna spełnia potrzebne warunki do posiadania licencji, czyli odprowadza podatek od wygranej. Tym samym kurs naszego kuponu należy pomnożyć przez 0,88. Wtedy otrzymamy naszą potencjalną wygraną. Dzięki temu mamy pewność, że nasza gra jest zgodna z prawem.

Bukmacher Fortuna umożliwia wykonywanie przelewów na konto w różny sposób. Można zrobić to poprzez:

  • karty kredytowe lub płatnicze
  • system PayU
  • Tpay
  • przelew bankowy
  • depozyt w punkcie stacjonarnym

Fortuna obrót bonusem od 2. depozytu

W Fortunie obrót bonusem jest nieco inny niż u innych przedstawicieli polskiej bukmacherskiej sceny. Jakie są to propozycje? Fortuna serwuje nam m.in. bonus od drugiego depozytu 50% do 200 złotych. Wszystko zależy więc od tego, ile przelejemy na konto przy drugiej wpłacie. Na początek należy zarejestrować konto i dokonać swojego 1. depozytu. Następnie w ciągu 2 dni trzeba zaakceptować bonus w sekcji „Bonusy" znajdującej się po zalogowaniu na konto gracza przez stronę internetową lub aplikację mobilną Fortuny.

W ciągu 3 dni od przyznania bonusu, co następuje po pierwszym zasileniu środków, należy po raz drugi wpłacić wybraną przez siebie sumę (ona będzie miała znaczenia przy przyznaniu bonusu). Bonus 50% od 2. wpłaty zostanie przyznany w punktach FKP, jak ma to miejsce w przypadku bonusu bez depozytu omawianego w dalszej części tekstu.

W ciągu roku należy wykonać jednokrotny obrót bonusu Fortuna. Jak obrócić bonus w Fortunie? Jeśli wpłaciliście na konto 50 złotych, to wartość waszych kuponów musi wynieść 25 złotych. Analogicznie — jeśli wpłaciliście 100 złotych, to musicie zagrać za co najmniej 50 złotych. Do tego warto pamiętać, że zaliczają się wszystkie kupony bez konkretnego kursu i liczby zdarzeń! Jeśli uda się wam spełnić wszystkie warunki, to na waszym koncie wyląduje bonus.

Jedynym wymogiem obrotu bonusu Fortuna jest zakaz korzystania z oferty na sporty wirtualne, gry karciane oraz funkcji cashout.

Widzimy więc, że w Fortunie wymagany jest obrót pieniędzy na koncie depozytowym. Jak wypłacić pieniądze z bonusu, który był np. dostępny z kodem promocyjnym Fortuna? Bonusową kwotę otrzyma się właśnie po obróceniu sumy na koncie depozytowym. To jedna z czterech propozycji.

Bonus w Fortunie obrót zakładem bez ryzyka

Kolejną szansą od bukmachera na dobry start jest, tzw. zakład bez ryzyka. Zasady są proste. Jeśli zawarty kupon wejdzie, to pieniądze trafiają bezpośrednio na konto depozytowe. W razie porażki bukmacher zwróci całą stawkę bez uwzględniania 12% podatku!. Maksymalny zwrot może wynieść 600 złotych.

Warto też pamiętać, że jeśli kupon nam nie wejdzie, a pieniądze wrócą na konto depozytowe, to nie będzie można ich od razu wypłacić. Ile razy trzeba obrócić bonus u Fortuny, by wypłacić gotówkę? Wymagany jest jednokrotny obrót środków. Trzeba też pamiętać, że promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie!


Jak wypłacić pieniądze z bonusu w Fortunie?
Aby wypłacić pieniądze z bonusów na start, należy dokonać 1-krotnego obrotu bez wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń. Zasada ta tyczy się wszystkich promocji: zakład bez ryzyka, bonus od 2. depozytu, bonus bez depozytu oraz freebet.
Jak sprawdzić obrót bonusu w Fortunie?
Aby sprawdzić obrót bonusu, należy śledzić swoje kupony w odpowiedniej zakładce „Moje konto".