Już w ten weekend odbędzie się długo wyczekiwana gala UFC 296. Dojdzie na niej do aż dwóch walk mistrzowskich, jednak wielu kibiców czekało również na występ niepokonanego Iana Garry'ego. Okazuje się jednak, że Irlandczyk wypada z karty walk UFC 296!

Ian Garry nie zawalczy na UFC 296

Ian Garry nie należy do najbardziej lubianych zawodników. 26-latka sympatią nie darzą nie tylko fani, ale także inni zawodnicy. Co ciekawe został on nawet wyrzucony z poprzedniego klubu. Na gali UFC 296 miało dojść do walki Garry'ego z Vicente Luque. Okazuje się, że do tego starcia nie dojdzie z powodu choroby Irlandczyka.

W mediach od pewnego czasu spekulowano, że Garry może wycofać się z walki. Te spekulacje za pośrednictwem swojego Twittera potwierdził Dana White.

Wiem, że są pewne spekulacje na temat tego, że walka Ian Garry vs Vicente Luque wypada. To prawda. Ian Garry dostał grupę, która przerodziła się w pneumonię (zapalenie płuc). A zatem tej walki nie ma i to się nie wydarzy. To jest prawda.

Na ten moment nie wiadomo, czy UFC zdecyduje się na szukanie innego przeciwnika dla Luque. Do gali UFC 296 pozostało bowiem zaledwie trzy dni. Swoją gotowość zgłosił jednak Kevin Holland, który po raz kolejny udowadnia, że nie boi się wyzwań.