W teorii Holendrzy trafili w ćwierćfinale na najsłabszego rywala. Tylko w teorii, bo przecież Turcję stać było na wyeliminowanie Austrii, a to wyczyn wielkich rozmiarów. Oranje są murowanym faworytem, ale nie takie zwroty akcji widzieliśmy już na Euro 2024.

Holandia - Turcja gdzie oglądać?

Ostatnie spotkanie bezpośrednie Holendrzy wygrali aż 6:1. Różnica w kursach oferowanych przez najlepszych bukmacherów przed ćwierćfinałem jest ogromna, ale nie musi mieć to wcale przełożenia na boisku. Turcy imponują w ofensywie, a na Euro 2024 charakteryzuje ich znakomita skuteczność.

Data i godzina06.07.2024 - 21:00
TransmisjaTVP 1, TVP 2, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Holandii1.60
Kurs na zwycięstwo Turcji6.20
MiejsceOlympiastadion (Berlin)

Holandia zmierzy się z Turcją w ostatnim już ćwierćfinale Euro 2024. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra koniecznie zajrzyjcie do naszych typów na Holandia - Turcja. Podobnie jak poprzednie, tak to spotkanie będziecie mogli obejrzeć w polskiej telewizji, a konkretnie na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Holandia - Turcja?

Turcy do spotkania przystąpią poważnie osłabieni. UEFA zawiesiła Meriha Demirala w związku ze skandaliczną cieszynką, jaką zaprezentował po golu w meczu z Austrią. Bez stopera, który zanotował wówczas dwie bramki, może być dużo ciężej wygrać. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 lipca o godzinie 21:00. A jeśli szukacie innych typów na dziś, znajdziecie je w pozostałych naszych wpisach.

Holandia - Turcja gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie ćwierćfinałowe Euro 2024 pomiędzy Holandią i Turcją będziecie mogli obejrzeć całkowicie za darmo. W TV transmisje dostępne będą aż na trzech kanałach - TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Również w internecie znajdziecie darmową transmisję. Wystarczy skorzystać ze strony sport.tvp.pl.

Holandia - Turcja transmisja na żywo w TV

W kadrze Turcji zabraknie nie tylko Meriha Demirala. Zawieszeni za kartki są również Ismail Yuksek i Orkun Kokcu. Obniża to ich szanse na zwycięstwo z naszpikowaną gwiazdami Holandią. Transmisja dostępna będzie na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Mecz skomentują Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.