W drugim półfinale Euro 2024 Holandia zmierzy się z Anglią. Za faworytów uchodzą Lwy Albionu, jednak kursy oferowane na obie drużyny są wysokie. Najlepiej świadczy to o tym, że trudno jednoznacznie wskazać na drużynę, która będzie przeważać. U nas dowiecie się, gdzie obejrzeć mecz Holandia - Anglia.

Holandia - Anglia gdzie oglądać?

Reprezentacja Holandii ostatni raz na mistrzostwach Europy dotarła tak daleko w roku 2004. Od tamtej pory Oranje nie święcili zbyt wielu sukcesów, poza trzecim miejscem na mistrzostwach świata w 2014 roku, a także wicemistrzostwie globu cztery lata wcześniej. Przed środowym spotkaniem za faworytów postrzega się Anglików. Najlepsi bukmacherzy oferują kursy na ich zwycięstwo na poziomie 2.65.

Data i godzina10.07.2024 - 21:00
TransmisjaTVP 1, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Holandii3.20
Kurs na zwycięstwo Anglii2.65
MiejsceSignal Iduna Park (Dortmund)

Kibice w finale woleliby zobaczyć Holendrów. W trakcie Euro 2024 prezentują się oni o wiele lepiej, aniżeli podopieczni Garetha Southgate'a. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra zerknijcie do naszych typów na Holandia - Anglia. Spotkanie transmitować będą TVP 1 i TVP Sport. I to całkowicie za darmo.

Kiedy i o której mecz Holandia - Anglia?

Mecz pomiędzy Holandią i Anglią zaplanowany został na środę 10 lipca. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 21:00. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania zapoznajcie się z innymi propozycjami na to starcie, które warto rozważyć. W zakładce Typy Dnia znajdziecie wiele ciekawych opcji.

Holandia - Anglia gdzie oglądać za darmo?

Kontrowersje przed meczem Holandia - Anglia wywołał dobór obsady sędziowskiej. Na rozjemcę spotkania wyznaczony został Niemiec Felix Zwayer. W przeszłości został on oskarżony i zawieszony za pół roku za korupcję. UEFA nie zdecydowała się jednak na zmianę sędziego. Mecz obejrzycie całkowicie za darmo na antenach TVP 1 i TVP Sport. Dostępna będzie również darmowa transmisja na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Holandia - Anglia transmisja na żywo w TV

Anglicy strzelili w ostatnich pięciu spotkaniach tylko cztery bramki. Ze względu na ich styl gry, a także potencjał kadrowy kibice czują się mocno rozczarowani postawą Lwów Albionu. Czy starciu z Holandią zagrają wreszcie na miarę swoich możliwości? Transmisja na żywo w tego meczu dostępna będzie na antenach TVP 1 i TVP Sport.