Marcowa karta walk UFC 299 prezentuje się fenomenalnie. W rozpisce znalazł się między innymi Mateusz Gamrot czy Michał Oleksiejczuk. W co-main evencie dojdzie natomiast do hitowej walki Dustina Poiriera z Benoit Saint-Denis. Jednak czy na pewno?

Walka Poirier vs Saint-Denis odwołana?!

Dustin Poirier zaskoczył dziś wszystkich wpisem, który zamieścił na swoim Twitterze. Amerykanin poinformował bowiem, że jego walka została odwołana.

Moja walka jest odwołana, ale wciąż pracuję

Kolejne informacje przekazał dziennikarz ESPN blisko współpracujący z UFC - Brett Okamoto. Według jego doniesień Porier poinformował go, że mimo ogłoszenia walki, nie było porozumienia w sprawie kontraktu i finalnie nie dogadał się on z UFC.

Dustin Porier rozwinął swoją ostatnią wiadomość o odwołaniu walki (przeciwko Benoit Saint-Denis na UFC 299) w wiadomości wysłanej do mnie: "Przed ogłoszeniem walki nie było żadnego porozumienia kontraktowego i nie mogliśmy dojść do porozumienia"

Aktualizacja

Finalnie okazało się, że walka Poirier vs Saint-Denis odbędzie się zgonie z planem na UFC 299. W późny czwartkowy wieczór Amerykanin zamieścił na swoim Twitterze kolejny post, w którym wyjaśnił, że nastąpiło nieporozumienie i walka dojdzie do skutku.

Sorry ludzie, pospieszyłem się, nie potrafiłem skontaktować się z moim menadżerem przez kilka dni. Właśnie rozmawiałem z Hunterem (menadżer Poiriera - przyp.red.). Nieporozumienie z mojej strony. Walka się odbędzie! Do zobaczenia 9 marca w Miami!!!