Mecz Hiszpania - Niemcy to niestety nie finał Euro 2024. Mecz dwóch najlepszych drużyn tego turnieju przypada już na ćwierćfinał i wielu kibiców nazywa te spotkanie jako "przedwczesny finał". Sprawdź koniecznie, gdzie obejrzeć mecz Hiszpania - Niemcy.

Hiszpania - Niemcy gdzie oglądać?

Mecz Hiszpanii z Niemcami zawsze oznacza piłkarski klasyk, przez wielu uważany za najbardziej prestiżowy mecz drużyn narodowych w Europie. Nie inaczej będzie tym razem, zarówno Hiszpania, jak i Niemcy na Euro 2024 prezentują się wybitnie i obie drużyny są faworytami do zwycięstwa w turnieju.

Data i godzina05.07.2024 - 18:00
TransmisjaTVP 2, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Hiszpanii2.70
Kurs na zwycięstwo Niemiec2.85
MiejsceMHPArena (Stuttgart)

Najlepsi bukmacherzy jako minimalnych faworytów starcia typują Hiszpanię, lecz różnica w kursach jest minimalna. To pokazuje, jak wyrównane to powinno być spotkanie. Mecz Hiszpania - Niemcy będzie można obejrzeć w TVP 2 oraz TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Hiszpania - Niemcy?

Reprezentacja Hiszpanii w fazie grupowej Euro 2024 nie straciła ani jednego gola. Dopiero w meczu z Gruzją do swojej bramki piłkę wbił Le Normand. Mimo to Hiszpania wbiła rywalom 4 gole i pewnie zameldowała się w ćwierćfinale. Nic dziwnego, że to oni są minimalnym faworytem tego starcia. Początek meczu Hiszpania - Niemcy już w piątek 5 lipca o godzinie 18:00.

Hiszpania - Niemcy gdzie oglądać za darmo?

Równie świetnie na Euro 2024 prezentuje się reprezentacja Niemiec, a więc gospodarze turnieju. Niemcy zdobyli w grupie A 7 punktów i zajęli 1. miejsce. Następnie pewnie pokonali reprezentację Danii 2:0. Mecz tych drużyn będzie można obejrzeć za darmo w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na ich stronie internetowej.

Hiszpania - Niemcy transmisja na żywo w TV

Nasi redakcyjni koledzy przygotowali specjalnie dla Was typy na mecz Hiszpania - Niemcy, co powinno pomóc, ponieważ mecz tych drużyn wydaje się być trudny do obstawienia. Mecz Hiszpania - Niemcy będzie można obejrzeć w TVP 2 oraz w TVP Sport.