Gala KSW 84 to zdecydowanie cała masa emocji. Idealnym tego odzwierciedleniem jest masa krwawych walk, które kończyły się przed czasem. Punktem wartym zauważenia w karcie walk było konkretne zestawienie z karty głównej. Kto wygrał walkę Kaszubowski vs Fadipe na KSW 84?

Walka Krystian Kaszubowski vs Henri Fadipe na KSW 84

Krystian Kaszubowski od początku pojedynku starał się dojść do wymiany ciosów, w których byłby górą. Nie obeszło się bez wymiany silnych uderzeń między zawodnikami. W ich wyniku doszło do rozcięcia twarzy Polaka. W drugiej rundzie to Fadipe szukał większego kontaktu z Polakiem, co pozwalało mu na korzystne dla siebie akcje.

Kaszubowski natomiast postawił na spokojne tempo ze względu na swoje zmęczenie. Henri zdecydowanie nie dawał mu szansy na oddech, co nie pomagało Krystianowi. Mimo to Polakowi udało się obalić przeciwnika tuż przed końcem drugiego etapu. W tej sytuacji 3 runda była raczej wyrównana.

Po pełnych trzech etapach ogłoszono ostateczny werdykt, który nie dla wszystkich był taki oczywisty. Niemal wyrównana walka została zakończona niejednogłośnym zwycięstwem Henri Fadipe. Poznajcie inne wyniki KSW 84!