Promocja ważna jest tylko do 5 listopada do godz. 23:59!

Halloween to nie tylko znakomita okazja do straszenia się nawzajem, zjadania słodyczy w nadmiernych ilościach i zabawy. To również idealny czas na wygrywanie, a na to znakomitą propozycję ma Betclic. Na okazję święta duchów bukmacher postanowił podnieść kwotę swojego słynnego zakładu bez ryzyka do 266,6 PLN

Halloween to coroczna okazja do zabawy w przebieranki, ale również szansa na specjalne promocje bukmacherskie. W tym roku wielu bukmacherów zdecydowało się na zaproponowanie swoim użytkownikom nowych promocji. Jest w czym wybierać, bo w najbliższych dniach czeka nas wiele pasjonujących widowisk sportowych. 4 listopada Borussia Dortmund zmierzy się w hitowym ligowym starciu z Bayernem Monachium. Oprócz tego ruszyła NBA, tak więc, jak widać, Halloween to znakomity czas na obstawianie i wygrywanie. Najnowsza oferta promocyjna od Betclic mocno do tego zachęca.

Jak skorzystać z promocji?

Bukmacher na okazję Halloween postanowił podnieść czasowo kwotę zakładu bez ryzyka aż do 266,6 zł. Co zrobić, żeby wziąć w niej udział? Przede wszystkim załóżcie u bukmachera konto z naszym kodem TYPERVIP. Następnie trzeba dokonać wpłaty i postawić swój pierwszy zakład. Jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci nam stawkę w formie freebetu aż do 266,6 zł, a nie tak jak w standardowej ofercie, do 200 zł. Aby go wypłacić, należy obrócić nim raz kuponem o kursie min. 2.14. Koniecznie sprawdźcie także, co jeszcze niesie ze sobą bonus powitalny Betclic w ofercie z naszym kodem.

Ponadto bukmacher wprowadził również na okres do 5 listopada specjalne Monster Odds. Oferować będzie codziennie specjalne zakłady z unikatowymi kursami na różne wydarzenia sportowe.

  • Zarejestruj konto w Betclic z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt (sugerujemy dokładnie 303,41 zł. Freebet zostanie wypłacony z potrąceniem 12% podatku od stawki) i postaw kupon z kursem min. 1.14
  • Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot środków w formie freebetu aż do 266,6 zł
  • Aby wypłacić freebet, należy obrócić nim 1-krotnie po kursie min. 2.14