Przyszła pora na drugą walkę kobiet podczas sobotniego KSW 85! Zarówno Adriannę Kreft, jak i Yasmin Guimarães mieliśmy już okazję zobaczyć w oktagonie tej federacji.

Guimaraes pokonuje Kreft przez jednogłośną decyzję sedziów

Na początku walki mogliśmy zauważyć dużo przyruchów z obu stron. Guimaraes również zaczęła dobrym kopnięciem na korpus Polki. Kolejne sekundy starcia także kontrolowała. Kreft zaczęła klinczować, ale to Brazylijka docisnęła rywalkę do siatki. Adzie udało się odwrócić pozycję, jednak Yasmin zrobiła to samo! Raz po raz obie odwracały pozycję - tak zakończyła się runda pierwsza.

Guimaraes zaczęła drugą rundą kilkukrotnym lewym prostym, a Kreft jak na razie przyjęła pasywną pozycję. Polka próbowała iść po sprowadzenie, ale nieskutecznie. Jednak udało jej się docisnąć rywalkę do siatki. Przez cały czas Kreft próbowała obalić reprezentantkę Brazylii przy siatce, jednak Guimaraes świetnie się broniła.

Do trzeciej rundy Adrianna wyszła widocznie zmęczona. Guimaraes zaczęła klinczować, docisnęła Kreft do siatki. Polka była bezradna w tej walce, jednak udało jej się uciec. Walka skończyła się rozerwaniem, a Kreft ruszyła do przodu. Brazylijka ponownie obaliła Polkę, koniec pojedynku ją uratował.

Trzecia walka zakończyła się szczęśliwie dla Brazylijki. Yasmin Guimaraes pokonała Adriannę Kreft przez jednogłośną decyzję sedziów!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.