Gromda 8 to kolejne wydarzenie tej federacji walk na gołe pięści. Kto wygrał walki na Gromda 8?

Gromda 8 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Gromda 8, przekonamy się w piątkowy wieczór. Właśnie na dzień 18 marca zaplanowana jest bowiem ósma edycja gali Gromda. Tym razem o wydarzeniu było zaskakująco głośno ze względu na trailer, jaki pojawił się w sieci właśnie przed Gromda 8. Nie był to jednak pozytywny rozgłos, a całość zakończyła się tym, że z federacji Gromda odszedł jeden z włodarzy, będący również twarzą organizacji - Mateusz Borek.

Gromda 8 wyniki

Gromda 8 wyniki, czyli czy niekoniecznie pozytywne zamieszanie w mediach odbije się sprzedażowo na federacji? Niektórzy zastanawiają się, jak na wyniki Gromda 8 wpłynie to, co działo się w ostatnich tygodniach. Czy ludzie przestaną śledzić organizację? Czy może wręcz przeciwnie - nieważne jak, ale ważne żeby mówili, co przełoży się na większą sprzedaż PPV?

 

Nie ulega wątpliwości, że Gromda 8 wyniki będą niezwykle ważne dla organizatorów, zwłaszcza jeśli Borek faktycznie postanowił rozstać się z największą polską federacją walk na gołe pięści.

Zobacz także – typy na Gromdę

Gromda 8 wyniki gali

Gromda 8 wyniki gali poznamy w piątek wieczorem. Wówczas przekonamy się zarówno kto wygrał extra fighty, jak i kto poradził sobie najlepiej podczas turnieju Gromda 8. Na karcie walk znalazło się wiele znanych już nazwisk, ale także kilka nowych, jak choćby utytułowanego zawodnika z Brazylii posługującego się pseudonimem Cassius Clay.

Zanim poznamy wyniki gali Gromda 8, możemy wytypować pojedynki u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic).

Gromda 8 wyniki walk

Gromda 8 wyniki walk, czyli kto wygrał pojedynki? Tego dowiemy się już w piątek!

Turniej Gromda 8:

Goat pokonał Bombiarza
Capo pokonał Stolarę
Ziomek pokonał Złotego
Japa pokonał Romusia

Hunter wskoczył do turnieju za kontuzjowanego Capo.

Goat pokonał Ziomka
Hunter pokonał Japę

Goat pokonał Huntera

Extra fighty Gromda 8:

Brodacz pokonał Kopcia
Gleba pokonał Cassiusa Claya
Wasyl pokonał Pelego