Za nami gala Gromda 6, podczas której przekonaliśmy się między innymi o tym, kto wygrał turniej Gromda 6. Sprawdźcie wyniki walk i turnieju szóstej edycji gali walk na gołe pięści.

Gromda 6 wyniki walk

Vasyl pokonał Zadymę przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 5 - finał turnieju

Drabinka turnieju Gromda 6:

Mateusz “Świr” Wijas pokonał Patryka Chacię przez KO, runda 1
Arkadiusz “Karabin” Sauter pokonał Marcina “Wąskiego” Kunikowskiego przez TKO, runda 2
Przemysław “Reksio” Rekowski pokonał Tomasza “Kaliniaka” Kalinowskiego przez TKO, runda 2
Dawid “Maximus” Żółtaszek pokonał Daniela “Japę” Utkowskiego przez TKO, runda 3

Dawid “Maximus” Żółtaszek pokonał Arkadiusza “Karabina” Sautera przez TKO, runda 3
Mateusz “Świr” Wijas pokonał Przemysława “Reksia” Rekowskiego przez TKO, runda 2

Świr zrezygnował z udziału w finale z powodu kontuzji. W walce zastąpił go Mariusz "Mario" Kruczek.

Dawid “Maximus” Żółtaszek pokonał Mariusza "Maria" Kruczka przez TKO, runda 2

Super fighty Gromda 6:

Karol “King Kong” Grzesiuk pokonał Kamila “Kosę” Al-Temimiego przez TKO, runda 2 (poddanie narożnika)
Łukasz “Goat” Parobiec pokonał Bartłomieja “Kruszynę” Bielasa przez TKO, runda 3 (kontuzja)

 

 

Gromda 6 kto wygrał?

O tym, kto wygrał Gromda 6, przekonamy się już w piątek 17 września. Na ten dzień zaplanowana jest bowiem kolejna gala spod tego szyldu. Wówczas dowiemy się zarówno, kto wygrał Gromda 6 turniej, jak i superwalki, które również zobaczymy podczas gali z numerem sześć.

Gromda 6 wyniki

Gromda 6 wyniki będą interesować organizatorów zarówno jeśli chodzi o rezultaty pojedynków, jak i Gromda 6 wyniki sprzedaży PPV. Tradycyjnie już tego typu gala organizowana jest właśnie w sprzedaży, w której to kibic musi wykupić dostęp do transmisji, jeśli chce ją obejrzeć. Biorąc pod uwagę fakt, że gale Gromda organizowane są regularnie, wychodzi na to, że włodarze federacji obrali odpowiedni model biznesowy i że kolejne wydarzenia się "spinają".

Zanim poznamy wyniki Gromda 6, można wytypować swoich faworytów u oficjalnego sponsora gali, czyli zakładów bukmacherskich Betclic (odbierz Kod promocyjny Betclic). Właśnie na stronie lub aplikacji bukmachera można wytypować zarówno to, kto wygra turniej Gromda 6, jak i walkę wieczoru, czyli finał zaległego turnieju.

Gromda 6 zwycięzcy

Gromda 6 zwycięzcy, czyli ci, którzy wygrają swoje pojedynki oraz ci, którzy skradną serca kibiców heroiczną postawą w ringu. Nie zawsze bowiem zwycięzcy okazują się tymi, którzy dostają szanse na kolejnych galach. Ludzie podczas tego typu gal kochają charakterystycznych wojowników, którzy dają z siebie wszystko i urzekają ich nie tylko umiejętnościami sportowymi. Ciekawe więc, kto wyróżni się pod tego typu względem podczas gali Gromda 6.