Gromda 15 odbędzie się już w najbliższy piątek 1 grudnia. Na nadchodzącej gali zobaczymy wiele emocjonujących starć, a całe wydarzenie zwieńczy starcie o mistrzowski pas pomiędzy Don Diego a Łukaszem "Goatem" Parobcem. Wielu kibiców najbardziej interesuje jednak debiut Popka w walkach na gołe pięści. Dziś dowiedzieliśmy się z kim Popek zawalczy na Gromdzie 15!

Popek vs Orsu Corsu na Gromda 15

Okazuje się, że w swoim debiucie w Gromdzie Popek zmierzy się z reprezentantem Francji. Na gali Gromda 15 dojdzie do walki Popek vs Orsu Corsu. Corsu tak naprawdę nazywa się Maxime Bellamy. Organizacja Gromda przedstawia go jako niepokonanego chuligana i mistrza świata walk na gołe pięści.

W rzeczywistości Bellamy stoczył tylko jedną zawodową walkę na gołe pięści. Jej stawką był pas mistrzowski organizacji Bare Knuckle Boxing.

Kto zawalczy na Gromda 15?

Na nadchodzącym wydarzeniu dojdzie do wielu interesujących starć. Karta walk Gromda 15 opiera się głównie na walce wieczoru, w której o pas mistrzowski powalczą Mateusz "Don Diego" Kubiszyn oraz Łukasz "Goat" Parobiec. Należy również wspomnieć o zaległym finale turnieju rozegranego na Gromdzie 14, czyli walce Basque vs Buła.