FC Barcelona w Polsce ma ogromne kibiców, którzy chętnie śledzą jej spotkania. Poczynania podopiecznych Xaviego wzbudzają spore zainteresowanie głównie za sprawą osoby Roberta Lewandowskiego. Warto zatem wiedzieć, gdzie można oglądać mecze. Te są transmitowane przez dwie różne stacje w Polsce.

La Liga - transmisje meczów Barcelony

Prawa do transmisji meczów ligi hiszpańskiej w Polsce posiadają dwie stacje telewizyjne. Dzielą one między siebie transmisje poszczególnych spotkań. Największy problem dotyczy meczów Realu Madryt i FC Barcelony, które wzbudzają największe zainteresowanie. A darmowe typy bukmacherskie na nie znajdziecie na naszej stronie. Są one transmitowane na antenach CANAL+Sport i Eleven Sports. 

Gdzie oglądać mecze Barcelony w Lidze Mistrzów?

W ubiegłym sezonie sublicencję do transmitowana spotkań Ligi Mistrzów posiadało TVP Sport. Uległo to zmianie od początku rozgrywek 2023/24. Obecnie spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich obejrzeć możecie jedynie na kanałach Polsatu Sport Premium. Dostęp do tych kanałów jest płatny. Koniecznie sprawdźcie też nasz ranking bukmacherów.

Mecze Barcelony na żywo - Stream Online

Możliwość oglądania spotkań La Liga, a w szczególności meczów FC Barcelony mamy również w internecie. Spotkania na żywo możemy oglądać za sprawą platformy Player, CANAL+Online, a także WP Pilot. Wcześniej należy wykupić jednak odpowiedni pakiet kanałów. Nic nie trzeba natomiast wykupywać, żeby śledzić aktualne wyniki La Liga, które dostępne są u nas.

Mecze Barcelony za darmo

W zależności od rodzaju rozgrywek, mecze FC Barcelony oglądać możecie na Canal+Sport, Eleven Sports, a także Polsatu Sport Premium. Dostęp do nich jest płatny i wymaga wykupu wcześniej odpowiedniego pakietu. Nie oznacza to, że nie znajdziecie możliwości oglądania meczów Barcy za darmo. Takową oferują bukmacherzy STS, Betclic i Superbet. Nie obejmuje to jednak spotkań w rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów.