Gala KSW 83: Colosseum 2 to przez wielu najbardziej wyczekiwane wydarzenie tego roku. Na Stadionie Narodowym najprawdopodobniej zasiądzie 50 tysięcy kibiców, aby obejrzeć zmagania największych gwiazd KSW. Pozostanie jednak duża liczba kibiców, która postanowi obejrzeć tę galę przed ekranem telewizora bądź komputera. Transmisja PPV KSW 83: Colosseum 2 dostępna będzie na Viaplay.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2

 

Cena PPV KSW 83: Colosseum 2

Od grudnia 2021 wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Aby móc obejrzeć transmisję z KSW 83: Colosseum 2, którą w pełni można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), należy zatem wykupić subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

Aktualnie platforma Viaplay oferuje swoim klientom trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy móc oglądać gale KSW, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest również opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, przez comiesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Warto też zaznaczyć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, wciąż dostępna jest możliwość zakupu na stronie ksw.tv. Tam cena dostępu do wydarzenia kosztuje 40 PLN.

Transmisja za darmo

Aktualnie organizacja KSW nie publikuje swoich gal za darmo. Aby mieć dostęp do każdej gali największej organizacji MMA w Europie, trzeba wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW.

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!


Jak wykupić PPV na KSW 83: Colosseum 2?
Aby mieć dostęp do transmisji KSW 83: Colosseum 2 należy wykupić subskrypcję na platformie Viaplay.
Ile kosztuje PPV na KSW 83: Colosseum 2?
Subskrypcja Viaplay, która umożliwia oglądanie gal KSW kosztuje 55 PLN.