Gala KSW 90 będzie pierwszym wydarzeniem największej polskiej organizacji w tym roku. KSW 90 odbędzie się już 20 stycznia. Gdzie obejrzeć KSW 90? Transmisja KSW 90 będzie dostępna na Viaplay.

Cena PPV KSW 90

Od grudnia 2021 roku gale federacji KSW w Polsce są transmitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Jeżeli zatem chcemy obejrzeć galę KSW 90, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy zapłacić za subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. W dzień gali na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 90.

Aktualnie Viaplay oferuje trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy móc obejrzeć zmagania całej karty walk KSW 90, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest także opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, co sprawi, że miesięczna cena wyniesie 44 PLN.

Warto również wspomnieć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, można wykupić dostęp na stronie ksw.tv. Tam cena PPV na KSW wynosi 40 PLN.

KSW 90 - transmisja za darmo

Czy KSW 90 za darmo jest możliwe? KSW już od dawna nie decyduje się na transmisję swoich gal za darmo. Aby uzyskać dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie, należy wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW. W krajach gdzie Viaplay nie jest dostępny trzeba zapłacić za pay-per-view za pośrednictwem ksw.tv.

Galę KSW 90 warto obstawiać w Superbet. Z kodem promocyjnym Superbet otrzymujesz bonus powitalny 3754 PLN oraz specjalny freebet 200 PLN za wytypowanie zwycięzcy walki Wrzosek vs Vitasovic!