Do premierowej gali Clout MMA 1 pozostało już tylko kilka godzin. Wydarzenie, które odbędzie się 5 sierpnia w Warszawie, cieszy się dużą popularnością. Kibice z pewnością są ciekawi, w jaki sposób obejrzeć tę galę. Transmisja Clout MMA 1 dostępna będzie w systemie pay-per-view.

Cena PPV Clout MMA 1

Organizacja Clout MMA, której walki można typować wyłącznie w Fortunie (odbierz kod promocyjny Fortuna), podobnie jak inne organizacje freak fightowe, zdecydowała się na transmisję gali w systemie PPV. Sprzedaż pay-per-view rozpoczęła się 1 sierpnia. Dostęp do wydarzenia można kupić na stronie cloutmma.tv i jest oferowany w dwóch różnych pakietach:

  • Pakiet 720p (34,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Pakiet Full HD (39,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Hejt Room-u

 

Sprawdź wyniki Clout MMA

 

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć Clout MMA 1 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Federacja Clout MMA wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i zdecydowała się wyemitować początek gali za darmo. Na oficjalnym kanale YouTube federacji kibice za darmo zobaczą studio, a także dwie pierwsze walki. Będą nimi starcia Kacper "Ludwiczek" Bociański vs Mariusz "Super Mario" Sobczak oraz Piotr "Lizak" Lizakowski vs Dominik Skowyra.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!