Czas na czwartą walkę dzisiejszego wieczoru, czyli Toni Chaplin vs Gawronek. Pojedynek ten odbył się w formule semi-pro i miał on miejsce zaraz po walce Laluna vs Bobek.

Gawronek pokonuje Toniego przez TKO

Młodszy Gawronek zdecydowanie zaskoczył swoimi umiejętnościami. Już od pierwszych sekund ruszył on do przodu. Toni Chaplin próbował iść w nogi, jednak Marcel skutecznie się wybronił. Gawronek skontrolował walkę, aż wreszcie udało mu się obalić. Zawodnik przeszedł najpierw do pozycji bocznej, potem do dosiadu. Na Toniego spadł grad ciosów z góry i to był właśnie jego koniec! Narożnik brata Lexy rzucił ręcznik, co oznacza poddanie.

Jeśli chcecie obstawić pozostałe walki z gali Clout MMA 2, warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna, ponieważ gwarantuje on aż do 635 PLN na start!

Marcel świetnie sobie poradził i pokazał naprawdę wiele umiejętności jak na swój niski wiek. Właśnie dla takich akcji warto śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 2. Walka zakończyła się poddaniem, więc oznacza to, że Gawronek pokonał Toniego Chaplin przez TKO, runda I.