[blok_bonus]

Walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3, czyli trzecie starcie dwóch wybitnych przedstawicieli wagi ciężkiej. Kto tym razem okazał się górą w walce o pas mistrzowski organizacji WBC?

Tyson Fury vs Deontay Wilder 3

Tyson Fury vs Deontay Wilder 3 – jak wyglądały ich poprzednie starcia? Do pierwszego doszło pod koniec 2018 roku. Sędziowie po pasjonującej i pełnej zwrotów akcji walce orzekli wówczas remis. Pewne stało się, że dojdzie do rewanżu, gdyż nie wszystko zostało wyjaśnione. Ostatecznie doszło do niego w lutym 2022 roku. Wówczas przed czasem triumfował Fury, zdając Wilderowi pierwszą porażkę w jego zawodowej karierze.

Kto wygrał walkę Fury vs Wilder 3?

Kto wygrał walkę Fury vs Wilder 3? O tym przekonaliśmy się w nocy z soboty 9 września na niedzielę 10 września. Fury i Wilder do ringu wyszli około 4 nad ranem. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Fury vs Wilder 3, mogliśmy spróbować wytypować zwycięzcę tego pojedynku. Zakłady bukmacherskie Betclic faworyta widziały w Furym. Kurs na jego wygraną oscylował w okolicach 1.40.

Bokserskie hity możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Fury vs Wilder 3

Wynik walki Fury vs Wilder 3, czyli... co za pojedynek! Zarówno Fury, jak i Wilder zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony, a po raz kolejny lepszy okazał się Fury, wygrywając w 11. rundzie. Wygląda więc na to, że czwartej walki nie będzie - wszystko zostało wyjaśnione i to Fury jest prawdziwym królem wagi ciężkiej!

Tyson Fury pokonał Deontaya Wildera przez KO, runda 11