Najbliższe dni przyniosą wiele ciekawych starć w topowych ligach europejskich. Bukmacher Fuksiarz oferuje standardowy pakiet powitalny o wartości 770 pln. Równolegle trwa także 2. edycja Fuks Ligi, w której możemy wygrać chociażby podwójny pakiet VIP na derby Madrytu, w których Real Madryt zagra Atletico. Jak skorzystać z promocji?

Real Madryt w tym sezonie prezentuje się z bardzo dobrej strony. Wiele w tym udziału nowej gwiazdy Królewskich, Jude’a Bellinghama. Młody Anglik jest obecnie najlepszym zawodnikiem La Liga. Szansę na zobaczenie jego występu na żywo mają gracze biorący udział w Fuks Lidze. Główną nagrodą promocji jest bowiem wyjazd VIP dla dwóch osób, wraz z przelotem i zakwaterowaniem, na mecz Realu z Atletico w lutym 2024 roku.

Jak wziąć udział w Fuks Lidze?

Do promocji należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie bukmachera. Aby wziąć udział w 2. edycji Fuks Ligi należy w dniach 30.10-26.11.2023 stawiać zakłady typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz live. Kupon musi być rozliczony do dnia 26.11.2023.

Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu danej edycji oraz klasyfikacji generalnej (łącznie 3 edycji). W rankingu liczy się stawka i ilość selekcji. Punkty zostają przyznane niezależnie, czy kupon jest wygrany, czy przegrany (stawka x ilość selekcji). Dla przykładu: 1000 pln x 5 spotkań na kuponie = 5000 punktów. Za 1 miejsce w rankingu gracz otrzyma podwójne zaproszenie VIP na derby Real Madryt vs Atletico Madryt w dniu 04.02.2024 oraz prezenty La Liga i wycieczkę po stadionie. Za 2 miejsce można otrzymać freebet 1000 pln oraz koszulkę zespołu La Liga z podpisami zawodników. Z kolei za miejsce 3 gracz zgarnie freebet 750 pln i piłkę La Liga podpisaną przez ambasadorów. W podsumowaniu premiowanych jest pierwszych 50 miejsc.

Równolegle możemy otrzymać aż 770 pln w ramach bonusu powitalnego.

  • Zarejestruj konto w Fuksiarz z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Równolegle możesz otrzymać bonus powitalny o wartości 770 pln
  • W dniach 26.09-26.11.2023 dołącz do promocji i stawiaj kupony AKO
  • Kurs ogólnym zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
  • Dotyczy oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu danej edycji oraz klasyfikacji generalnej
  • Główną nagrodą za 1. miejsce w rankingu jest wyjazd na Derby Madrytu w lutym 2024 roku
  • Można otrzymać także wiele innych nagród - premiowanych jest pierwszych 50 miejsc