W ramach 2. edycji Fuks Ligi 2 zyskujemy szansę na wygranie wyjazdu VIP dla dwóch osób na mecz Realu Betis z Sevillą. W puli jest także wiele innych nagród, w tym łącznie 5000 PLN we freebetach.

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Wymagane zdarzenieDowolne zdarzenia z oferty zakładów sportowych
NagrodaGłówna nagroda 2. edycji Fuks Ligi 2 to wyjazd VIP dla 2 osób na mecz Real Betis vs Sevilla
ObrótW ciągu 72h na kuponach AKO, min. kurs poj. zdarzenia 1.40

Real Betis zmierzy się z Sevillą 28 kwietnia w starciu ligowym. Oprócz wyżej wymienionych nagród do zdobycia jest także wyjazd VIP dla 2 osób na mecz El Clasico Real Madryt - FC Barcelona. Ta nagroda przysługiwać będzie zwycięzcy klasyfikacji generalnej wszystkich 3 edycji.

Jak wziąć udział w 2. edycji Fuks Ligi 2?

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. Aby wziąć udział w 2. edycji Fuks Ligi 2 należy w dniach 04.02 - 26.02.2024 do godz. 23:59 stawiać zakłady typu AKO (min. 2 zdarzenia). Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz live. W rankingu liczy się stawka i ilość selekcji. Punkty zostaną przyznane niezależnie, czy kupon jest wygrany, czy przegrany (stawka x ilość selekcji). Dla przykładu: 1000 PLN x 5 spotkań na kuponie = 5000 punktów. Za kupony postawione w aplikacji mobilnej otrzymujesz 150% punktów.

  • Zarejestruj konto w Fuksiarz z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Równolegle możesz otrzymać bonus powitalny
  • Dołącz ręcznie do promocji i stawiaj kupony AKO
  • Kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
  • Dotyczy oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu danej edycji oraz klasyfikacji generalnej

Kupony muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 26.02.2024. Za 1. miejsce w rankingu gracz otrzyma podwójne zaproszenie VIP na mecz Real Betis vs Sevilla w dniu 28.04.2024 oraz prezenty LALIGA i wycieczkę po stadionie. Za 2. miejsce można otrzymać freebet 1000 PLN oraz koszulkę zespołu LALIGA z podpisami zawodników. Z kolei za miejsce 3 gracz zgarnie freebet 750 PLN i piłkę LALIGA podpisaną przez ambasadorów. Premiowanych jest pierwszych 50 miejsc.

Obrót

  • Freebet jest ważny 72h od przyznania
  • Freebet możesz wykorzystać na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z kursem każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.40
  • Freebet nie może zostać wykorzystany na Sporty Wirtualne, zakłady specjalne, zakłady na gry karciane oraz 'Cashback bez limitu' i 'Mega kursy boost'