Bukmacher Fuksiarz przygotował 1. edycję Fuks Ligi 2, w której możemy wygrać chociażby podwójny wyjazd VIP na pojedynek Realu z Sevillą, a także środki bonusowe i wiele innych nagród rzeczowych. Jak skorzystać z promocji?

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Wymagane zdarzeniedowolne zdarzenia z oferty zakładów sportowych
Nagrodagłówna nagroda 1. edycji Fuks Ligi 2 to wyjazd VIP dla 2 osób na mecz Real Madryt vs Sevilla
Obrótw ciągu 72h na kuponach AKO, min. kurs poj. zdarzenia 1.40

Real Madryt w obecnej kampanii La Liga prezentuje się z bardzo dobrej strony. W dużej mierze przyczynił się do tego najlepszy piłkarz Królewskich w tym sezonie – Jude Bellingham. Biorąc udział w Fuks Lidze 2, zyskujemy szansę, by zobaczyć mecz Realu Madryt na żywo. Główną nagrodą promocji jest bowiem wyjazd VIP, wraz z przelotem i zakwaterowaniem, na mecz Realu z Sevillą.

Jak wziąć udział w Fuks Lidze?

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. Aby wziąć udział w Fuks Lidze 2 należy w dniach 12.01-01.02.2024 stawiać zakłady typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz live. Kupon musi być rozliczony do dnia 01.02.2024, do 23:59. W rankingu liczy się stawka i ilość selekcji. Punkty zostaną przyznane niezależnie, czy kupon jest wygrany, czy przegrany (stawka x ilość selekcji). Dla przykładu: 1000 PLN x 5 spotkań na kuponie = 5000 punktów. Za kupony postawione w nowej aplikacji mobilnej otrzymujesz 150% punktów.

  • Zarejestruj konto w Fuksiarz z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Równolegle możesz otrzymać bonus powitalny o wartości 770 PLN
  • Dołącz ręcznie do promocji i stawiaj kupony AKO
  • Kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
  • Dotyczy oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu danej edycji oraz klasyfikacji generalnej

Za 1. miejsce w rankingu gracz otrzyma podwójne zaproszenie VIP na mecz Real Madryt vs Sevilla w dniu 25.02.2024 oraz prezenty LALIGA i wycieczkę po stadionie. Drugie miejsce to freebet 1000 PLN oraz koszulka zespołu LALIGA z podpisami zawodników. Z kolei za miejsce 3. gracz zgarnie freebet 750 PLN i piłkę LALIGA podpisaną przez ambasadorów. Premiowanych jest pierwszych 50 miejsc. Równolegle możemy otrzymać aż 770 PLN w ramach bonusu powitalnego.

Obrót

  • Freebet jest ważny 72h od przyznania
  • Freebet możesz wykorzystać na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z kursem każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.40
  • Freebet nie może zostać wykorzystany na Sporty Wirtualne, zakłady specjalne, zakłady na gry karciane oraz ‘Cashback bez limitu’ i ‘Mega kursy boost’
fuks liga 2