Fame MMA buduje sobie coraz lepszą pozycję w sieci po porażce CLOUT MMA 1 w związku z PPV. Choć odwołana walka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka nieco nadszarpnęła ich wizerunek, to teraz plotki mówią o zakontraktowaniu mocnego nazwiska. Jeden z popularnych streamerów Nitro, wygadał się, że możliwe, iż zobaczymy Karola "Friza" Wiśniewskiego na Fame MMA 20! Już teraz poznajcie szczegóły!

Friz na Fame MMA 20? - "Rozmawiał z włodarzami"

Friz to zdecydowanie najpopularniejszy twórca internetowy w naszym kraju. Jego materiały zdobywają miliony wyświetleń, a on sam skutecznie promuje rozmaite projekty, jak choćby Genzie. Ponadto, w sklepach można zakupić produkty sygnowane jego marką. Nic dziwnego, że jest smakowitym kąskiem dla federacji freak fightowych, które chętnie przyjęłyby go do swoich organizacji. Twórca oczywiście wysoko się ceni, jednak to nie problem.

Wiadomo przecież, że walka z jego udziałem generowałaby ogromne zasięgi, które jeszcze bardziej wpłynęłyby na rozwój na przykład Fame MMA. Według informacji, które pozyskał Nitro od swojego znajomego, doszło do spotkania między włodarzami Fame a Frizem, jednak sam streamer nie może tego potwierdzić, bo go przy tym nie było. Wspomina jednak, że byłaby to świetna opcja, jednak podejrzewa, że w takiej sytuacji organizatorzy chcieliby zaprezentować jego pojedynek na stadionie.

W tej sytuacji pojawia się jednak jedno "ale". Mianowicie, Karol jakiś czas temu przyznał, że ma w kręgosłupie pręty już od kilku lat. Ich obecność w ciele sprawia, że nawet jeden trening w MMA jest dla niego uciążliwy. Z tego też względu trudno jest określić, czy dojdzie do takiego wydarzenia w historii polskich freak fightów. Kogo jednak zobaczylibyście w oktagonie z Frizem?