French Open to jeden z absolutnie najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie. Zaliczany jest do jednego z czterech turniejów wchodzących w skład Wielkiego Szlema. French Open rozgrywa się w Paryżu na kortach imienia Rolanda Garrosa na przełomie maja i czerwca. Gdzie można go obejrzeć?

French Open 2024 - gdzie oglądać?

Rozgrywki French Open generują gigantyczne zyski dla organizatorów. Spowodowane to jest niesłabnącym od lat zainteresowaniem prestiżowym turniejem. A na naszej stronie oprócz wielu propozycji piłkarskich znajdziecie również darmowe typy bukmacherskie na rozgrywki tenisowe. Większość meczów French Open mogliście oglądać na antenach Eurosportu, który dostępny jest na platformie Player po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Iga Świątek rozpoczęła zmagania w Rolandzie Garrosie z przytupem. Polka rozbiła 6:1, 6:2 Leolię Jeanejan i jest główną faworytką w oczach bukmacherów do triumfu w turnieju. To byłoby już trzeci z rzędu puchar na paryskich kortach. Chociażby z tego względu warto uważnie śledzić jej poczynania.

Najciekawsze spotkania, a w szczególności zmagania Igi Świątek i Huberta Hurkacza obejrzycie na Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Transmisje z meczów biało-czerwonych, a także kluczowe starcia fazy pucharowej dostępne będą również u bukmachera LVBET. Warto założyć u niego konto z kodem promocyjnym LVBET TYPERVIP. W ten sposób zyskacie dostęp do bonusu powitalnego.

French Open - live stream za darmo

Za darmo rozgrywki French Open śledzić można było jedynie za pośrednictwem stron bukmacherów. Transmisje udostępniali dla swoich użytkowników najlepsi bukmacherzy: Fortuna, Superbet, Betclic i STS. Dołączył do nich również LVBET. Aby uzyskać dostęp do transmisji trzeba było spełnić dwa proste warunki. Posiadać u danego bukmachera zarejestrowane konto i kupon rozliczony najdalej na 24h przed rozpoczęciem meczu. Nie było innej możliwości, żeby uzyskać French Open live stream za darmo.