Już w środę 23.06 o godzinie 18:00 Polacy zmierzą się ze Szwedami w meczu decydującym o awansie Biało-Czerwonych do fazy pucharowej. Trzy Korony już zapewniły sobie awans, jednak nie zapowiada się, żeby podopieczni Anderssona podeszli do tego spotkania olewczo. Emocje są niemal gwarantowane, z czego zdają sobie sprawę kibice, dziennikarze i bukmacherzy. Dlatego też z kolejną interesującą propozycją wychodzi Betfan, który przygotował na okazję tego pojedynku specjalny bonus. Jak wiadomo, mecz na antenie TVP1 skomentuje Dariusz Szpakowski. Za każde słowo “okazja” i “wybory” bukmacher nagrodzi nas freebetami w wysokości odpowiednio 5zł i 1zł.

Freebety za każdą okazję i wybory

Oczy niemal wszystkich Polaków w środę o godzinie 18:00 skierowane będą na Gazprom Arenę w Petersburgu, gdzie Biało-Czerwoni stoczą ze Szwedami bój o swoje być albo nie być w fazie pucharowej Euro. Aby to osiągnąć podopieczni Paulo Sousy będą musieli zwyciężyć w pojedynku z drużyną, z którą po raz ostatni zwycięstwo zanotowali w 1991 roku w meczu towarzyskim. Wszyscy żywimy jednak nadzieję, że nasi reprezentanci zameldują się w ⅛ finału i zamkną usta krytykom, których pojawiło się wielu po porażce ze Słowacją. 

Szwedzi dysponują bardzo solidną i skonsolidowaną defensywą, którą dowodzi Victor Lindelof. Z przodu z kolei brykuje młody napastnik Realu Sociedad - Alexander Isak, który ma za sobą przełomowy w swojej karierze sezon. Isak ma świetne warunki fizyczne, jest wysoki a przy tym szybki i zwrotny. Potrafi on dobrze dryblować i to zdecydowanie na nim swoją uwagę powinni skupić polscy defensorzy. 

Aby otrzymać freebet należy zagrać dowolny zakład na mecz Polski ze Szwecją za dokładnie 89 zł. Minimalny kurs kuponu solo bądź ako nie może być niższy niż 2.5 Za każdym razem gdy Dariusz Szpakowski użyje słowa okazja, otrzymamy freebet w wysokości 5 zł. Analogicznie ze słowem wybory, jednak za nie otrzymamy jedynie 1 zł. Przykładowo, jeżeli w trakcie spotkania Pan Dariusz użyje słowa okazja 10 razy i 10 razy powie "wybory", oczywiście w różnych odmianach gramatycznych, otrzymamy freebet w wysokości 60 zł.

Pamiętajcie, że rejestrując się na Betfanie z kodem TYPERVIP otrzymacie bonus powitalny z cashbackiem do 600PLN!