Oficjalnie rozpoczął się prestiżowy turniej Australian Open. Dla kibiców oznacza to ogromne emocje związane z występami najlepszych tenisistów świata. Dla graczy okazję do stawiania kolejnych kuponów i wygrywania. Na okazję Australian Open Betters przygotował dla nas promocję, w której nie brakuje freebetów i boostów kursowych. Koniecznie sprawdźcie jej warunki.

Kod promocyjny BettersTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 20,24 PLN
Wymagane zdarzenieMecze singlowe, deblowe i turniej mikstów z oferty na Australian Open
BonusBoost kursu lub freebet w zależności od kursu kuponu
ObrótKupon z kursem min. 1.14. W przeciągu 72h

Losowanie drabinki przed Australian Open nie było udane dla Igi Świątek. Polak będzie musiała zmierzyć się z wieloma piekielnie trudnymi przeciwniczkami, żeby sięgnąć po tytuł. Biorąc pod uwagę umiejętności, a także formę, jest ona zdecydowaną faworytką bukmacherów. Kibice oczekują, że raszynianka podtrzyma świetną passę i zwycięży. Betters przygotował specjalną promocję właśnie na Australian Open. Ma dla nas freebety, a także boosty kursów na mecze.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja Betters trwa od 14.01 godz. 17:00, aż do 28.01 godz. 23:59. Jest ona bardzo atrakcyjna, dlatego jeśli jeszcze nie posiadacie konta na Betters, koniecznie załóżcie je z kodem promocyjnym TYPERVIP. Zaznaczcie również przy tym zgody marketingowe. W bonusie powitalnym czekają na was między innymi cashback 100% do 300 PLN, a także 4 freebety po 50 PLN. Jak skorzystać z promocji na Australian Open? Wystarczy że będziecie stawiać kupony za dokładną stawkę 20,24 PLN wyłącznie na turnieje singlowe (kobiet i mężczyzn), deblowe (kobiet i mężczyzn) i/lub turniej mikstowy Australian Open 2024. W zależności od kursu całkowitego kuponu czekają na nas freebety lub boosty kursów.

 • Jeśli nie posiadacie jeszcze konta na Betters, koniecznie załóżcie je z kodem TYPERVIP i zaznaczcie wszystkie zgody marketingowe
 • Promocja na Australian Open trwa w dniach 14.01-28.01 do godz. 23:59
 • Do promocji kwalifikują się kupony za stawkę dokładnie 20,24 PLN
 • Na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie mecze singlowe, deblowe i turniej mikstów z oferty na Australian Open
 • W zależności od wysokości kursu kuponu zostaniemy nagrodzeni boostami kursów lub bonusami

Możemy w ten sposób otrzymać:

 • Freebet 50 PLN, jeśli kurs całkowity kuponu będzie miał wartość od 5.00 do 9.99,
 • Boost Bonus 100% na kolejny kupon, jeśli kurs całkowity kuponu będzie miał wartość od 10.00 do 14.99
 • Freebet 150 PLN, jeśli kurs całkowity kuponu będzie miał wartość 15.00 lub więcej.

Żeby tak się stało, zawarty kupon musi być wygrany. FREEBET lub Boost Bonus zostanie przyznany do 48 godzin po spełnieniu warunków. Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za FREEBET 150PLN wynosi 1000 PLN, a za FREEBET 50PLN wynosi 500 PLN. Maksymalna stawka kuponu, na który należy wykorzystać Boost Bonus wynosi 50 PLN. W Promocji mogą uczestniczyć wyłącznie zweryfikowani (posiadający konto stałe) Klienci, którzy wyrazili zgody marketingowe na otrzymywanie wiadomości SMS oraz Email.

Obrót

 • Przyznany w Promocji FREEBET lub Boost Bonus wykorzystać należy na kupon SINGIEL lub KOMBI z kursem min. 1.14
 • Na kuponie mogą znaleźć się dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej i/lub live
 • Czas na wykorzystanie bonusu lub freebetu to 72H od momentu ich przyznania
Promocja Betters