Kibice reprezentacji Polski nie mogą się już doczekać ostatniego meczu eliminacji do EURO 2024. W piątek biało-czerwoni na PGE Narodowym podejmą Czechów. Specjalnie na mecz Polska - Czechy bukmacher Goplusbet przygotował nową ofertę promocyjną. W jej ramach do wygrania jest freebet o wartości 50 zł. Koniecznie zapoznajcie się z jej szczegółami.

Kod promocyjny GoplusbetTYPERVIP
Stawka kuponu50 zł
Wymagane zdarzenieKupon AKO, min. 3 zdarzenia w tym z oferty na Polska-Czechy
Minmalny kurs zdarzenia1.40
BonusFreebet 50 zł

Reprezentacja Polski jak zwykle wzbudza mieszane odczucia. W piątek biało-czerwoni zagrają ostatni akord w eliminacjach do mistrzostw Europy. Polska zagra w 9. kolejce z Czechami, którzy są w dużo lepszej sytuacji od nich. Południowy sąsiad wyprzedza nas w tabeli ligowej o punkt, jednak ma jedno spotkanie rozegrane mniej. W poprzednim spotkaniu bez problemów wygrał z Polską 3:1. Bukmacherzy jako faworyta wskazują biało-czerwonych, choć różnica w kursach nie jest zbyt duża. Czego tym razem można się spodziewać po podopiecznych Michała Probierza? Oby większej skuteczności.

Jak skorzystać z promocji?

W promocji Goplusbet można wygrać freebet 50 zł za zakład na mecz Polska - Czechy. Jak to zrobić? Przede wszystkim kliknijcie "Biorę udział", a następnie "zapisz się" na stronie promocji. Następnie trzeba między 16.11, a 17.11 do godz. 20:44 postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami, z czego jedno będzie z oferty na mecz Polska - Czechy. Kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.40. Kupon musi zostać rozliczony do 17.11 godz. 23:59. Stawka min. kuponu musi wynieść 50 zł. Jeśli kupon będzie wygrany otrzymasz darmowy zakład 20.11.2023 do godziny 17:00. Możesz zgarnąć maksymalnie 1 freebet o wartości 50 PLN.

  • Załóż konto w Goplusbet i wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Postaw kupon z min. 3 zdarzeniami, z czego jedno pochodzić będzie z oferty na mecz Polska - Czechy
  • Kurs min. dla pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.40
  • Stawka kuponu nie może być niższa niż 50 zł
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, a Polska wygra z Czechami, otrzymasz 50 zł freebetu
  • Freebet należy wykorzystać na zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 1.40
  • Czas na jego wykorzystanie to 7 dni

Freebet zostanie przyznany jedynie gdy Polska wygra z Czechami. Należy go wykorzystać na zawarcie zakładu zawierającego co najmniej 3 zdarzenia, a każde ze zdarzeń będzie mieć kurs wynoszący co najmniej 1.40. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej do 7 dni od momentu jego przyznania (termin 7 dni dotyczy zawarcia zakładu, a nie jego rozliczenia). Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Stawka Freebetu nie jest zwracana na saldo klienta w przypadku wygranej z Freebetu. Maksymalna kwota wygranej jaka może zostać przyznana na saldo depozytowe z otrzymanego Freebetu wynosi 2279 PLN. Promocja nie łączy się z innymi bonusami.