W najbliższych dniach zostanie rozegrany pierwszy w tym roku turniej zaliczany do tzw. Wielkiego Szlema, a mowa tu o Australian Open. We wspomnianych rozgrywkach nie zabraknie reprezentantki Polski, Igi Świątek. Bukmacher Betfan proponuje 400 PLN we freebecie, jeśli Polka zagra w półfinale AO.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 25 PLN
Wymagane zdarzeniedowolne przedmeczowe zdarzenie z wybranego meczu WTA Australian Open
Bonus400 PLN w przypadku, gdy Iga Świątek zagra w półfinale AO
Obrótbez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Iga Świątek w 1. rundzie zmierzy się z Sofią Kenin. Amerykanka wygrała Australian Open w 2020 roku, tym samym przed reprezentantką Polski nie lada wyzwanie. Betfan oferuje freebet 400 PLN, jeśli Iga Świątek dotrze do półfinału tych prestiżowych rozgrywek.

Jak odebrać bonus?

W dniach 11.01 - 20.01.2024, do godziny 23:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 25 PLN. Kolejno należy postawić pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 25 PLN i zagrać dowolne zdarzenie na wybrany mecz WTA Australian Open. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Gracz otrzyma freebet o wartości 400 PLN w ciągu 72h od zakończenia meczu, jeśli Iga Świątek zagra w półfinale Australian Open.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 25 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne przedmeczowe zdarzenie dotyczące wybranego meczu WTA Australian Open
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 25 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Iga Świątek zagra w półfinale Australian Open, otrzymasz bonus 400 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 20.01.2024 do godziny 23:59. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupon musi być zagrany za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN
betfan kod promocyjny 400 pln freebetu za półfinał świątek na australian open