W najlepszych ligach piłkarskich Europy bez przerwy dużo się dzieje. Jeden z legalnych bukmacherów, Betfan, proponuje freebet o wartości 400 PLN za komplet zwycięstw liderów Bundesligi, LaLiga i Serie A.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 40 PLN
Wymagane zdarzeniedowolne przedmeczowe zdarzenie z Bundesligi, Serie A lub LaLiga
BonusFreebet 400 PLN za komplet wygranych Juve, Bayeru i Girony
Obrótbez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Chyba mało kto spodziewał się, że to Girona, Juventus i Bayer Leverkusen na półmetku sezonu będą liderami odpowiednio w La Liga, Serie A i Bundeslidze. Tymczasem możemy zgarnąć po 100 PLN bonusu za zwycięstwo każdego w nich. Jeśli wygra cała trójka, przysługiwać nam będzie łączny bonus w kwocie 400 PLN.

Jak odebrać bonus?

W dniach 26.01 - 27.01.2024, do godziny 18:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 40 PLN. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 40 PLN i umieść na nim dowolne zdarzenie/zdarzenia z Bundesligi, Serie A lub LaLiga. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Za każde zwycięstwo lidera Bundesligi, Laliga i Serie A otrzymasz freebet 100 PLN. Natomiast jeżeli te drużyny zanotują komplet zwycięstw, w ciągu 48 godzin od końca niedzieli otrzymasz łączny freebet 400 PLN. Kupon zagraj za środki z salda głównego.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 40 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne przedmeczowe zdarzenie z Bundesligi, Serie A lub LaLiga
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 40 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, za każde zwycięstwo lidera Bundesligi, Laliga i Serie A otrzymasz freebet 100 PLN. Natomiast jeżeli te drużyny zanotują komplet zwycięstw, otrzymasz łączny freebet 400 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 28.01.2024 do godziny 23:59. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN