Trudno o lepszą okazję do nowych promocji w najbliższych dniach, aniżeli powrót rozgrywek Ekstraklasy. Od piątku do poniedziałku włącznie czeka nas wiele interesujących meczów 20. kolejki, a na start rywalizacja Stali Mielec z Puszczą Niepołomice. Fortuna postanowiła przygotować dla nas promocję specjalnie na tę okazję. Do wygrania jest aż 300 PLN freebetu.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na zwycięzcę dowolnego meczu 20. kolejki Ekstraklasy
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu

W piątek 9 lutego wraca Ekstraklasa! Rundę wiosenną rozpoczną emocjonujące spotkania, takie jak chociażby Ruch Chorzów - Legia Warszawa, czy Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. U nas znajdziecie zapowiedzi i typy również na najciekawsze spotkania rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Tymczasem promocję na powrót polskiej piłki w najlepszym wydaniu przygotowała Fortuna. Co ma dla nas bukmacher? Aż 300 PLN freebetu.

Jak skorzystać z promocji?

W najnowszej promocji Fortuny mogą wziąć jedynie gracze, którzy w dniach 07.02 - 12.02.2024, do godziny 19:00, założą konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP. Koniecznie trzeba też na starcie wyrazić zgody marketingowe. Później trzeba wpłacić pierwszy depozyt, wynoszący minimum 30 PLN. Następnie musimy zagrać pierwszy kupon w historii konta za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon musi być SOLO, a znajdować musi się na nim typ na wygraną dowolnego klubu w meczu 20. kolejki Ekstraklasy. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus 300 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus. W Promocji udział bierze tylko pierwszy zakład spełniający warunki Promocji.

  • W dniach 07.02-12.02 do godz. 19:00 dokonaj rejestracji na Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 30 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się typ na zwycięzcę dowolnego meczu 20. kolejki Ekstraklasy
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN, przy czym wyższa nie będzie brana pod uwagę
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN

Wspomniany zakład musi być pierwszym zakładem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Freebet trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Freebet należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość freebetu dowolny kupon na dowolne zdarzenie
Promocja Fortuna