W poniedziałkowy wieczór w finale Superpucharu Włoch zmierzą się Napoli oraz Inter Mediolan. Jeden z legalnych bukmacherów, Superbet, oferuje freebet o wartości 300 PLN za wytypowanie zwycięzcy tego starcia. Jak skorzystać z promocji?

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki zaliczone zostanie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na zwycięzcę Superpucharu Włoch Napoli vs Inter
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótNie wymaga obrotu

Napoli w półfinale tych rozgrywek pokonało Fiorentinę 3:0, z kolei Inter odprawił z kwitkiem Lazio, także wygrywając trzema bramkami. W poniedziałek o 20:00 Azzurri z Neapolu powalczą z mediolańskim liderem Serie A o Superpuchar kraju. Czekają nas nie lada emocje.

Jakie są warunki promocji?

Aby skorzystać z promocji należy w dniach 20.01 - 22.01.2024, do godziny 19:59, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ zwycięzcę finału Superpucharu Włoch, a więc starcia Napoli vs Inter Mediolan (typ zakładu: Finał - zwycięzca – Napoli lub Inter Mediolan). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na zwycięzcę finału Superpucharu Włoch, a więc starcia Napoli z Interem
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz ponadto ekskluzywny freebet 34 PLN. Kupon zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Zaakceptuj go w ciągu 3 dni. Freebet będzie ważny przez 7 dni od otrzymania. Bonus nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Freebet wykorzystaj na zakłady z oferty prematch oraz live.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
freebet 300 pln za superpuchar wloch inter vs napoli