Rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają właśnie w decydującą fazę. Bukmacher Superbet oferuje promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości aż 300 PLN za wygrany zakład na dowolnie wybrany mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki zaliczone zostanie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp 1X2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótWygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę

We wtorek o 21:00 Manchester City zmierzy się z FC Kopenhagą, a Real Madryt podejmie RB Lipsk. Emocji nie zabraknie także w środę, kiedy Lazio powalczy z Bayernem, a PSG z Realem Sociedad.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 09.02 - 14.02.2024, do godziny 20:59, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno wpłać depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na zakład 1 lub X lub 2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów (mecze odbywają się w dniach 13-14.02.2024). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ 1X2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz także dodatkowy freebet 34 PLN. Kupon zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Zaakceptuj go w ciągu 3 dni. Bonus będzie ważny przez 7 dni od otrzymania. Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE