Po przerwie zimowej do gry powraca najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce - Ekstraklasa. Bukmacher Superbet oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy otrzymać freebet o wartości aż 300 PLN za wygrany zakład na dowolny mecz Ekstraklasy.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki zaliczone zostanie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp 1X2 na dowolny mecz 20. kolejki Ekstraklasy
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótWygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę

W piątek Stal Mielec podejmie Puszczę Niepołomice, a Legia zmierzy się z Ruchem. W sobotę Lech Poznań powalczy z Zagłębiem Lubin. Z kolei w niedzielę lider tabeli, Śląsk Wrocław, zmierzy się z Pogonią Szczecin. Czekają nas wielkie emocje.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 05.02 - 12.02.2024, do godziny 18:59, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno wpłać depozyt wynoszący min. 50 PLN. Następnie zagraj pierwszy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na zakład 1 lub X lub 2 na dowolny mecz 20. kolejki Ekstraklasy (mecze odbywają się w dniach 09-12.02.2024). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ 1X2 na dowolny mecz. 20 kolejki Ekstraklasy
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz także dodatkowy freebet 34 PLN. Kupon zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Zaakceptuj go w ciągu 3 dni. Freebet jest ważny przez 7 dni od otrzymania. Bonus nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Freebet może zostać wykorzystany na zakłady z oferty prematch oraz live.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE