Nieczęsto mamy okazje oglądać polskie drużyny w fazie pucharowej europejskich rozgrywek. Tym chętniej spoglądamy na dzisiejszy mecz Legii Warszawa z Molde, na którą bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję. Jej szczegóły znajdują się poniżej.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzeniePowyżej 0.5 bramki Legii Warszawa lub Legia Warszawa strzeli gola - TAK
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótWygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę

Już w czwartek o godzinie 18:45 Legia podejmie na wyjeździe zespół norweskiego Molde. Spotkanie odbędzie się w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. W tym roku jest to jedyny mecz fazy pucharowej europejskich pucharów, z udziałem polskiej drużyny.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 14.02 - 15.02.2024, do godziny 18:44, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno wpłać depozyt wynoszący min. 50 PLN. Następnie zagraj pierwszy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na strzelenie bramki przez Legię Warszawa (powyżej 0.5 gola Legii Warszawa lub Legia Warszawa strzeli gola - TAK). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na strzelenie gola przez Legię Warszawa
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz także dodatkowy freebet 34 PLN. Kupon zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Zaakceptuj go w ciągu 3 dni. Freebet jest ważny przez 7 dni od otrzymania. Bonus nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Freebet może zostać wykorzystany na zakłady z oferty prematch oraz live.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE