Liga Mistrzów wkroczyła już w decydującą fazę. W najbliższym czasie będziemy świadkami pierwszych meczów w ramach 1/8 finału, po której w grze zostanie już tylko osiem najlepszych drużyn. Spotkania odbywają się w formie dwumeczu. Z tej okazji, Superbet przygotował specjalną promocję, w której zdobyć można, aż 300 PLN freebetu.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki zaliczone zostanie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp 1X2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótWygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę

W czasie trwania promocji, będziemy mogli wytypować jeden z czterech meczów. We wtorek, 20 lutego odbędzie się pojedynek Interu z Atletico Madryt oraz PSV i Borussii Dortmund. Z kolei w środę, 21 lutego będziemy świadkami starć pomiędzy FC Porto a Arsenalem, a także Napoli z FC Barceloną. Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 21:00.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 16.02 - 21.02.2024, do godziny 20:59, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. W następnym kroku niezbędna będzie wpłata depozytu na kwotę minimum 50 PLN, a następnie zagranie pierwszego kupon w historii konta za stawkę wynoszącą min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na zakład 1 lub X lub 2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w dniach 20.02-21.02.2024r.. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ 1X2 na dowolny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz także dodatkowy freebet 34 PLN. Kupon zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Zaakceptuj go w ciągu 3 dni. Bonus będzie ważny przez 7 dni od otrzymania. Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebetu i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE