W sobotnie popołudnie Iga Świątek zmierzy się w finale French Open z Jasmine Paolini. Betfan proponuje freebet 300 PLN za co najmniej jednego wygranego seta polskiej tenisistki w finale Roland Garros.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 30 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie w meczu Świątek vs Paolini
BonusFreebet 300 PLN, jeśli Iga Świątek wygra min. 1 seta w finale French Open
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Pierwsza rakieta świata w półfinale prestiżowego French Open pewnie pokonała Coco Gauff 2:0. Polska tenisistka po raz kolejny udowodniła, że jest w genialnej dyspozycji. Bukmacher Betfan oferuje 300 PLN freebetu za min. 1 wygranego seta Igi Świątek z Paolini.

Jak odebrać bonus?

W dniach 07.06 - 08.06.2024, do godziny 15:00, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i zagraj dowolne zdarzenie na mecz Świątek vs Paolini. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Otrzymasz freebet o wartości 300 PLN w ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli Iga wygra min. 1 seta w finale French Open. Kupon postaw za środki z salda głównego.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP w czasie trwania promocji
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę dokładnie 30 PLN i wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO i umieść na nim dowolne zdarzenie przedmeczowe z oferty na mecz Świątek vs Paolini
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 30 PLN, a kurs łączny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Iga Świątek wygra min. 1 seta w finale Roland Garros, otrzymasz 300 PLN freebetu

Kupon musi zostać rozliczony do 08.06.2024 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu.

Promocje akwizycyjne dla nowych graczy oraz promocja z ofertą powitalną „Bonus 200% do 400 PLN” nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN