Dziesięć lat temu w katowickim Spodku triumfowało Virtus.pro. Już dzisiaj o 19:30 drużyna ENCE, w skład której wchodzi czterech polskich zawodników, zagra w ćwierćfinale Intel Extreme Masters. Betfan oferuje 300 PLN freebetu, jeśli ENCE wygra przynajmniej 1 mapę z Team Falcons.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 30 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie w meczu ENCE vs Falcons
BonusFreebet 300 PLN w przypadku, gdy ENCE wygra min. 1 mapę z Falcons
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Polsko-duński skład w ostatnich dniach pokonał dwie najlepsze drużyny świata - Vitality oraz G2. W piątkowy wieczór ENCE czeka bardzo trudny pojedynek. Polacy oraz Gla1ve zmierzą się z Team Falcons.

Jak odebrać bonus?

W dniach 07.02 - 09.02.2024, do godziny 19:30, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i zagraj dowolne zdarzenie na mecz ENCE - Team Falcons. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Gracz otrzyma freebet o wartości 300 PLN w ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli ENCE wygra min. 1 mapę w meczu Falcons.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe i wpłać dokładnie 30 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne zdarzenie prematch z meczu ENCE - Falcons
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 30 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli ENCE wygra min. 1 mapę z Falcons, otrzymasz freebet 300 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 09.02.2024 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Gracz nie może zagrać zakładu przeciwnego do tego, który dotyczy promocji. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupon postaw za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN