W środowy wieczór podopieczni Jurgena Kloppa zmierzą się z Fulham w półfinale EFL Cup. Betfan przygotował specjalną promocję na ten mecz. Dzięki niej możemy zyskać aż 300 PLN freebetu za zwycięstwo Liverpoolu z The Cottagers.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 25 PLN
Wymagane zdarzeniedowolne zdarzenie w meczu Liverpool vs Fulham
Bonus300 PLN w przypadku, gdy Liverpool wygra z Fulham
Obrótbez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Liverpool to obecny lider angielskiej ekstraklasy. Zawodnicy z Anfield w środę o 21:00 zmierzą się z dobrze dysponowaną ekipą z Londynu - Fulham. Czeka nas zacięte starcie, zwłaszcza, że na boisku zabraknie Mohameda Salaha.

Jak odebrać bonus?

W dniach 08.01 - 10.01.2024, do godziny 21:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 25 PLN. Kolejno należy postawić pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 25 PLN i umieścić na nim dowolne zdarzenie na mecz Liverpool vs Fulham. Wymagany łączny kurs kuponu to co najmniej 2.00. Gracz otrzyma freebet o wartości 300 PLN ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli Liverpool pokona Fulham.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 25 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne przedmeczowe zdarzenie dotyczące meczu Liverpool vs Fulham
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 25 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Liverpool wygra wspomniane starcie, otrzymasz bonus 300 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 10.01.2024 do godziny 23:59. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupon postaw za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN
kod promocyjny betfan 300 PLN za wygrana liverpoolu z fulham