Klubowa piłka nożna nie zwalnia tempa, a w topowych liga Europy sporo się dzieje. Real Madryt w niedzielne popołudnie zagra z Almerią. Początek starcia już o 16:15. Jeden z legalnych bukmacherów, Fortuna, oferuje 300 PLN bonusu za wygraną Królewskich we wspomnianym meczu La Liga. Jak skorzystać z promocji?

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Realu Madryt w meczu z Almerią
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu

Nie będzie kontrowersyjnym stwierdzenie, że to Real Madryt jest zdecydowanym faworytem w tym starciu. Królewscy zasłużenie zajmują pozycję wicelidera w tabeli La Liga. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 300 PLN w punktach FKP za rejestrację i wygraną Realu Madryt w meczu z Almerią.

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 19.01-21.01.2024, do godziny 16:15, zarejestruj konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP i wyraź zgody na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu min. 30 PLN, a kolejno postawić przedmeczowy kupon SOLO za min. 2 PLN. Na kuponie musi znajdować się typ na to, że Real Madryt wygra z Almerią (numer zakładu: 24627, typ: 1). Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas otrzymasz bonus 300 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgodę na kontakt (sms lub/i mail)
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 30 PLN
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO za min. 2 PLN na wygraną Realu Madryt z Almerią
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz od bukmachera bonus w wysokości 300 PLN (lub 200 PLN, jeśli wyraziłeś zgodę na 1 formę kontaktu)

Wspomniany zakład musi być pierwszym zakładem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Bonus trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Bonus należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość bonusu dowolny kupon na dowolne zdarzenie