Jeremy Sochan spisuje się w bieżącym sezonie coraz lepiej, a w ostatnim czasie wrócił na pozycję skrzydłowego. W nocy z piątku na sobotę San Antonio Spurs zmierzą się z Orlando Magic. Kibice liczą, że Polak błyśnie kolejny raz. Fortuna z tej okazji przygotowała nawet dla nowych użytkowników ofertę promocyjną.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieJeremy Sochan zdobędzie w meczu z Orlando Magic minimum 5 punktów
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu

Jeremy Sochan w obecnym sezonie notuje statystyki na poziomie 11,5 punktów, 6,2 zbiórek i 3,7 asyst na mecz. Polak sprawdzany był już w roli rozgrywającego, a zdarza mu się grać również na skrzydle. Niestety San Antonio Spurs rozgrywa bardzo słaby sezon i znajduje się na dnie ligowej tabeli. Sochan w wielu spotkaniach jest jednym z niewielu pozytywów w grze "Ostróg". Fortuna oferuje nam na okazję meczu z Orlando Magic specjalną promocję dla nowych użytkowników.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji w dniach 07.02 - 09.02.2024, do godziny 01:00, załóż konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP. Koniecznie trzeba też na starcie wyrazić zgody marketingowe. Później trzeba wpłacić pierwszy depozyt, wynoszący minimum 30 PLN. Następnie musimy zagrać pierwszy kupon w historii konta za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon musi być SOLO, a znajdować musi się na nim typ na zakład Jeremy Sochan zdobędzie w meczu z Orlando Magic minimum 5 punktów. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonus 300 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • W dniach 07.02-09.02 do godz. 01:00 zarejestruj konto na Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Podczas rejestracji wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 30 PLN
  • Postaw pierwszy zakład SOLO, na którym znajdzie się typ na min. 5 punktów Jeremy'ego Sochana w meczu z Orlando Magic
  • Zakład musi być postawiony za min. 2 PLN, przy czym wyższa stawka nie zapewni wyższej wygranej
  • W przypadku trafienia za rejestrację i wygrany zakład otrzymamy 300 PLN w punktach FKP

Wspomniany zakład musi być pierwszym zakładem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Freebet trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Freebet należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość freebetu dowolny kupon na dowolne zdarzenie