Do gry po dłuższej przerwie powraca słynna Liga Mistrzów. Real Madryt we wtorkowy wieczór zmierzy się z RB Lipsk. Początek starcia już o 21:00. Jeden z legalnych bukmacherów, Fortuna, oferuje 300 PLN bonusu za gola Królewskich we wspomnianym meczu Champions League. Jak skorzystać z promocji?

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola Realu Madryt w meczu z RB Lipsk
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu

Nie będzie kontrowersyjnym stwierdzenie, że to Real Madryt jest zdecydowanym faworytem w tym starciu. Królewscy są w doskonałej formie, będąc przy tym najbardziej utytułowaną drużyną w historii rozgrywek. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 300 PLN w punktach FKP za rejestrację i gola Realu Madryt w meczu z Lipskiem.

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 09.02-13.02.2024, do godziny 20:59, należy zarejestrować konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP i wyrazić zgody na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu min. 30 PLN, a kolejno postawić pierwszy przedmeczowy kupon SOLO za min. 2 PLN. Na kuponie musi znajdować się typ na to, że Real Madryt strzeli gola w meczu z RB Lipsk (numer zakładu: 816913, typ: więcej 0.5). Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonus 300 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz zgody marketingowe (sms lub/i e-mail)
  • Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 30 PLN
  • Postaw pierwszy przedmeczowy kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na gola Realu Madryt w meczu z RB Lipsk
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN w punktach FKP

Wspomniany zakład musi być pierwszym kuponem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Freebet trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Freebet należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość freebetu dowolny kupon na dowolne zdarzenie