W nocy z wtorku na środę Hubert Hurkacz zmierzy się z Daniiłem Miedwiediewem w ćwierćfinale Australian Open. Legalny bukmacher Betfan oferuje bonusowe 300 PLN, jeśli Polak zdobędzie co najmniej 5 asów serwisowych w tym starciu.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 30 PLN
Wymagane zdarzeniedowolne przedmeczowe zdarzenie z wybranego meczu ATP Australian Open
BonusFreebet 300 PLN za min. 5 asów Hurkacza z Miedwiediewem
Obrótbez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Polski tenisista w poniedziałkowy poranek pokonał Francuza, Arthura Cazaux. Tym samym Hubert Hurkacz przypieczętował swój awans do ćwierćfinału prestiżowego AO. Rywalem Hurkacza będzie zajmujący 3. lokatę w rankingu ATP Danił Miedwiediew.

Jak odebrać bonus?

W dniach 22.01 - 24.01.2024, do godziny 03:30, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i umieść na nim dowolne zdarzenie na dowolny mecz ATP Australian Open. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Otrzymasz freebet o wartości 300 PLN ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli Hubert Hurkacz zdobędzie min. 5 asów serwisowych w meczu z Miedwiediewem. Kupon zagraj za środki z salda głównego.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 30 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne przedmeczowe zdarzenie dotyczące wybranego meczu ATP Australian Open
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 30 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Hubert Hurkacz zdobędzie min. 5 asów serwisowych w meczu z Miedwiediewem, otrzymasz bonus 300 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 24.01.2024 do godziny 09:00. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN