W nocy z poniedziałku na wtorek Cleveland Cavaliers podejmą Philadelphia 76ers. Betfan oferuje bonusowe 300 PLN, jeśli Donovan Mitchell zdobędzie co najmniej 15 punktów we wspomnianym meczu.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 40 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie w wybranym meczu NBA
BonusFreebet 300 PLN w przypadku, gdy Mitchell
zdobędzie min. 15 punktów w starciu z 76ers
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Rozgrywający Cleveland Cavaliers rozgrywa fantastyczny sezon, a jego drużyna notuje w ostatnich tygodniach same zwycięstwa. Zdobycz punktowa Mitchella w pięciu ostatnich meczach wyglądała następująco: 15, 27, 40, 29 i 31 punktów. Jak wypadnie tym razem?

Jak odebrać bonus?

W dniach 11.02 - 13.02.2024, do godziny 01:00, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 40 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 40 PLN i zagraj dowolne zdarzenie na wybrany mecz NBA. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Gracz otrzyma freebet o wartości 300 PLN ciągu 48h od zakończenia starcia, jeśli Donovan Mitchell zdobędzie min. 15 punktów w meczu z 76ers. Jeśli Mitchell nie wystąpi we wspomnianym starciu, gracz otrzyma freebet w wysokości 50 PLN.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe i wpłać dokładnie 40 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub SOLO i umieść na nim dowolne zdarzenie prematch z wybranego meczu NBA
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 40 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Donovan Mitchell zdobędzie min. 15 punktów w meczu z 76ers, otrzymasz bonus 300 PLN
  • W przypadku absencji Mitchella otrzymasz bonus 50 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 13.02.2024 do godziny 09:00. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Gracz nie może zagrać zakładu przeciwnego do tego, który dotyczy promocji. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupon postaw za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN