W najbliższą sobotę czekają nas kolejne dwa mecze fazy play-off tegorocznych Mistrzostw Europy. W ramach jednego z nich Holendrzy podejmą Turków. Betfan oferuje freebet 300 PLN za min. 1 gola we wspomnianym starciu.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawki kuponówDokładnie 2 i 28 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne zdarzenie w meczu Holandia vs Turcja
BonusFreebet 300 PLN, jeśli w meczu Holandii z Turcją padnie min. 1 gol
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Holandia w pierwszym meczu fazy pucharowej pewnie rozbiła Rumunię 3:0. Z kolei Turcja pokonała 2:1 Austrię, mimo że piłkarze Vincenzo Montelli nie byli faworytami tego zestawienia. Tym samym w sobotę czeka nas bardzo ciekawy pojedynek.

Jak odebrać bonus?

W dniach 03.07 - 06.07.2024, do godziny 21:00, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon SOLO za dokładnie 2 PLN i zagraj dowolne przedmeczowe zdarzenie na mecz Holandia vs Turcja. Następnie postaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 28 PLN na dowolne zdarzenie, lub zdarzenia. Kurs łączny kuponu musi wynieść min. 2.00. Otrzymasz freebet o wartości 300 PLN w ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli we wspomnianym starciu padnie min. 1 gol.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP w czasie trwania promocji
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę dokładnie 30 PLN i wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty na mecz Holandia vs Turcja
  • Kolejno postaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 28 PLN i umieść na nim dowolne zdarzenie, lub zdarzenia - jego kurs musi wynieść min. 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponów, jeśli we wspomnianym starciu padnie min. 1 gol, otrzymasz freebet 300 PLN

Zakład postaw za środki z salda głównego. Kupony muszą zostać rozliczone do 06.07.2024 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 1000 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu.

Promocje akwizycyjne dla nowych graczy oraz promocja z ofertą powitalną „Bonus 200% do 400 PLN” nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Gracz biorący udział w tej akcji nie może zagrać zakładu przeciwnego

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 1700 PLN