W sobotnim hicie 18. kolejki niemieckiej Bundesligi RB Lipsk zmierzy się z rewelacją tego sezonu, Bayerem Leverkusen. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi legalny bukmacher Superbet, który oferuje freebet o wartości 300 PLN za gola Lipska lub Leverkusen.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej zaliczone zostanie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola RB Lipska lub Bayeru Leverkusen
BonusFreebet 300 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótNie wymaga obrotu

Podopieczni Xabiego Alonso są liderem najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. By utrzymać się na tej pozycji muszą pokonywać najtrudniejszych ligowych rywali. Do tej grupy z pewnością zalicza się zajmujący 4. lokatę w tabeli RB Lipsk.

Jakie są warunki promocji?

Aby skorzystać z promocji należy w dniach 16.01 - 20.01.2024, do godziny 18:29, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola jednej z drużyn w meczu RB Lipsk vs Bayer Leverkusen (typ zakładu: RB Lipsk Strzeli Gola – tak lub RB Lipsk – Liczba Goli - pow. 0.5 lub Bayer Leverkusen Strzeli Gola – tak lub Bayer Leverkusen – Liczba Goli - pow. 0.5). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na gola RB Lipska lub Bayeru Leverkusen w starciu tych drużyn
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Otrzymasz ponadto ekskluzywny freebet 34 PLN. Kupon postaw za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Należy go zaakceptować w ciągu 3 dni. Freebet jest ważny przez 7 dni od otrzymania. Bonus wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę. Freebet wykorzystaj na zakłady z oferty prematch oraz live.

Obrót

  • Freebet wykorzystaj na dowolny zakład - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet nie wymaga obrotu i będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
superbet freebet 300 pln za gola lipska lub leverkusen