Rozgrywki FA Cup nie weszły jeszcze w zaawansowaną fazę, a już czeka nas hit. W 1/32 zmierzą się Arsenal i Liverpool. Oba zespoły prezentują w tym sezonie znakomitą formę, dlatego spodziewamy się piłkarskiego spektaklu. Promocję na tę okazję przygotował dla nas Superbet.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp ma gola Arsenalu lub Liverpoolu
Bonus300 PLN w przypadku trafienia
ObrótNie wymaga obrotu

Kiedy Arsenal gra z Liverpoolem, emocje są gwarantowane. Drużyny już w sobotę zmierzą się w 1/32 finału FA Cup. Oczekiwania związane z meczem są ogromne. Bukmacherzy faworyta upatrują w tym wypadku w Kanonierach. Superbet przygotował na okazję tego hitu specjalną promocję.

Jak skorzystać z promocji?

Bukmacher oferuje nam aż 300 PLN freebetu. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Muszą oni w dniach 04.01-07.01 założyć konto u bukmachera z kodem TYPERVIP. Nie zapomnijcie wyrazić zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić min. 50 PLN pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO na którym znajdzie się zakład typ na gola Arsenalu lub Liverpoolu. Stawka musi wynieść min. 2 PLN, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci nam bonus 300 PLN. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go. Oprócz tego otrzymamy również freebet o wysokości 34 PLN.

  • W dniach 04.01-07.01 zarejestruj konto na Superbet z kodem TYPERVIP
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SINGIEL na którym znajdzie się typ na gola Arsenalu lub Liverpoolu z oferty na mecz 1/32 FA Cup
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości 300 PLN

Bonus będzie ważny 7 dni od daty zaakceptowania go przez gracza. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus. Jeżeli zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”).

Obrót

  • Freebet nie wymaga żadnego obrotu - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o jego stawkę freebet
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
Promocja Superbet