Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 90 podczas której czeka nas wiele świetnych pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Wrzosek z Ivanem Vitasovicem. Kibice zacierają już ręce na to starcie. Emocje potęguje fakt, że Superbet przygotował dla nas na tę okazję promocję. Oferuje freebet aż 200 PLN na wygrany zakład na tę walkę.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki i tak zostanie policzone 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na zwycięzcę walki Wrzosek - Vitasovic
BonusFreebet 200 PLN w przypadku wygranego kuponu
ObrótWygrana z freebetu nie wymaga żadnego obrotu

KSW 89 cieszyło się sporą oglądalnością, dlatego organizatorzy nie zwlekali i w ekspresowym tempie ogłoszona została następna gala największej federacji MMA w Europie. Szykuje się wiele świetnych pojedynków na czele z walką wieczoru. W niej zmierzą się Arkadiusz Wrzosek z Ivanem Vitasovicem. Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Polak. Bukmacher Superbet ma dla nas specjalną promocję na okazję gali KSW 90. Oferuje freebet w wysokości aż 200 PLN.

Jak skorzystać z promocji?

Bukmacher Superbet oferuje nam aż 200 PLN freebetu. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Muszą oni w dniach 17.01-20.01 do godz. 19:00 założyć konto u bukmachera z kodem TYPERVIP. Nie zapomnijcie wyrazić zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić min. 50 PLN pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO, na którym znajdzie się zakład typ na zwycięzcę walki Arkadiusz Wrzosek - Ivan Vitasovic. Stawka musi wynieść min. 2 PLN, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci Ci freebet 200 PLN. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go. Oprócz tego otrzymasz również freebet o wysokości 34 PLN.

  • W dniach 17.01-20.01 do godz. 19:00 dokonaj rejestracji w Superbet i wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy zakład SINGIEL za min. 2 PLN na którym znajdzie się typ na zwycięzcę walki Arkadiusz Wrzosek - Ivan Vitasovic na KSW 90
  • W przypadku trafienia bukmacher wypłaci Ci freebet o wartości 200 PLN
  • Freebet wykorzystaj na dowolny kupon
  • Wygrana z freebetu nie podlega warunkowi obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu

Freebet będzie ważny 7 dni od daty zaakceptowania go przez gracza. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus. Jeżeli zleci polecenie wypłaty środków, zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”).

Obrót

  • Freebet nie wymaga żadnego obrotu - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o jego stawkę
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
Promocja Superbet