Serią ośmiu wygranych walk z rzędu może obecnie pochwalić się gwiazda najbliższego KSW 90 - Arkadiusz Wrzosek. W sobotę w walce wieczoru zmierzy się on z Chorwatem, Ivanem Vitasovicem. Bukmacher Etoto na okazję tej walki przygotował promocję, która dostępna jest wyłącznie z kodem promocyjnym TYPERVIP. Koniecznie sprawdźcie jej szczegóły.

Kod promocyjny EtotoTYPERVIP
Stawka kuponu1 zł
Wymagane zdarzenieMega kurs na zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovicem
Bonus200 zł w przypadku wygranej Wrzoska na KSW 90

KSW niezmiennie od wielu gal dba o to, żeby przyciągać całe rzesze kibiców. W sobotę czeka nas już 90. edycja gali największej w Europie federacji mieszanych sztuk walki. Karta walk pęka w szwach od głośnych nazwisk i znakomitych zawodników. Walkę wieczoru stoczyć mają Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasovic. Bukmacher Etoto przygotował dla nas specjalną promocję, w której do wygrania jest freebet o wartości aż 200 PLN. Dostępna jest tylko z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja od Etoto przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy w dniach 17.01-20.01 do godz. 19:00 założą u bukmachera konto z kodem promocyjnym TYPERVIP. Następnie trzeba dokonać wpłaty na kwotę min. 50 PLN i postawić postawić pierwszy zakład pojedynczy na wygraną Wrzoska w walce Wrzosek – Vitasovic za minimum 1 zł dostępne pod tym linkiem. W przypadku trafienia bukmacher wypłaci nam bonus o wartości 200 PLN. Bonusy zostaną dodane w ciągu 48 godzin po rozliczeniu kuponów.

  • Do 20.01 godz. 19:00 zarejestruj konto w Etoto z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać min. 50 PLN pierwszego depozytu
  • Postaw pierwszy kupon pojedynczy na zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovicem za dokładnie 1 PLN z tego linku
  • W przypadku pozytywnego rozliczenia kuponu otrzymasz freebet o wartości 200 PLN
  • Freebet ważny będzie przez 7 dni i podlega warunkowi obrotu

Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do uwolnienia Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy Gracz nie zdąży zagrać kwotą równą trzykrotności otrzymanego bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepada. Promocja łączy się z bonusem powitalnym Etoto.

Obrót

  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie w ciągu 7 dni
  • Typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE
  • Na kuponie muszą znaleźć się min. z zdarzenia o łącznym kursie min. 2,50, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30
  • Zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana)
  • Zakłady anulowane oraz postawione na sporty wirtualne nie są wliczane do obrotu
Promocja Etoto